Karaoğlan Renkli Seri (Güneş) Cilt - 1 "Kayıp Ülke"

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,316

Karaoğlan Renkli Seri (Güneş) "Cilt - 1"
"Kayıp Ülke"
1982
Yazıp Çizen Suat Yalaz
Toplam cilt hacmi: 146 sayfa
Bu cilt her biri 16'şar sayfa olan 9 fasikülden oluşmuş.
Fasiküller haftalık
İlk sayı ücretsiz verilmiş (Güneş gazetesi eki)
Sonraki 8 sayı 20 Lira'dan satılmış
Cilt fiyatı: 250 Lira
İlk sayı yayın tarihi: 26 Mayıs 1982
Hacim: 304 MB (sayfa başına 2 MB),
Format: CBR, 2132 piksel (rar-->unrar)

file

Sayın "Savok" nezdinde tüm ÇD müdavimlerine saygılarımla.

Renkli "Karaoğlan" macerası "Kayıp Ülke" ve serinin diğer fasikülleri ÇD'da mevcut. Güneş Renkli Seri sıralı liste

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
İlk teşekkür benden gelsin, teşekkürler üstadım, ne güzel fasikül olduğu halde sırf cilt diye tekrar paylaşım yapabiliyorsa ne güzel bir mutluluk. Her şey gönlünce olsun.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,183
8,060
Bu ne hız demeden duramayacağım.
Ve Maşallah diyeceğim.
Daha az önce sevgili Savok dostumuz beğeniyle birlikte " isterim" dileğini belirtmişti.
146 sayfalık çizgi roman taranmış olarak karşımızda.
Eğer bir de sadece ham tarama ile yetinilmeyip, düzenleme yapılarak taranmış ise söylenecek söz yok.
Şu satırları yazdığım zaman dilimi içerisinde indirme işlemim devam ediyor.
Okuduğum ve de arşivimde olan bir macera olmasına rağmen, hem meraktan hem de emeğe saygıdan dolayı arşivimde saklayacağım eserler arasında yerini alacak.
Scanfan dostum elinize emeğinize sağlık.
Karaoğlan maceralarını özellikle seven bir çizgiroman okuyucusu olarak, çok çok teşekkürler.
Selam sevgi ve saygılarımla
HACILI

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,748
İstanbul
Çok kıymetli bir çalışma. Hacimli bir eser olmasının yanında tarama da tam beğendiğim, sevdiğim gibi olunca keyfim katmerlendi.

Alternatif mediafire linkini ana mesaja ekledim. Tüm üyelerimize benzerini tekrarlamaları yolunda örnek olsun diye yaptım bunu. Bir de sevgili harp55 istediği için.

Teşekkür ederim, scanfan üstadım.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,316
Çok kıymetli bir çalışma. Hacimli bir eser olmasının yanında tarama da tam beğendiğim, sevdiğim gibi olunca keyfim katmerlendi.

Alternatif mediafire linkini ana mesaja ekledim. Tüm üyelerimize benzerini tekrarlamaları yolunda örnek olsun diye yaptım bunu. Bir de sevgili harp55 istediği için.

Teşekkür ederim, scanfan üstadım.
Alternatif linklerin uzun vadede başka bir yararını da göreceğiz. Şayet linklerden biri ölecek olursa bir yedeği sağlam kalacaktır. Bunun bir alışkanlık haline gelmesi dileğini ben de tekrarlıyorum. Teşekkürler sevgili "direnc11".

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Zenginlik bu olsa gerek.
10 Değişik tarama olsa büyük bir zevkle arşive atarım.
Eline sağlık değerli dostum.
Teşekkür ederim.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,516
Daha dün gibi anımsıyorum.İhtilal olalı 2 yıl olmuş, ortalık sütliman,idare askerde.. Evlerde sadece ihtilal,asker,ve dört büyük siyasi partinin konuşmaları yapılıyor ...İşte o günlerde güneş adlı bir gazete piyasaya giriş yaptı.O günleri bilenler anımsar belki gazete okumak bile siyasal kimliğin belirlenmesinde etkin rol oynardı.Güneş tarafsız ve ortanın gazetesi olarak çıktı.İlk sayısı işte bu gazete ile
merhaba diyen karaoğlanımız o gün erken saatlerde tükendi.Ben alamadım sayın Suat Yalazdan istemiştim,sağolsun kırmadı gönderdi...O günlerden bu günlere kim paylaşırsa paylaşsın dün gibi tazeliğini koruyan bu dergileri alır,bıkmadan okurum.Teşekkürler paylaşımcı ruhunuz için.

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,851
5,011

Sayın Scanfan ;

Sayın TEX'in gazete derlemesini indirdim. Oradaki ek bilgilerden başka versiyonları da olduğunu öğrendim. Ondan ben bunu isteyince sitede olduğunu bildirdi. Ben böylece senin taramana ulaştım.

9 Sayılık macerayı tek cilt olarak vermişsin.

Her zamanki gibi dört dörtlük iş yapmışsın , sunumundaki bilgiler de çok yararlı.

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.