Karaoğlan Güneş Gazetesi Eki Renkli Seri Sayı 01 - Kayıp Ülke

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Savulun bre Albızın tohumları !! Karaoğlan geliyor .

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,786
Darkwood
hay canını albızlar alası :d dostum yanında getirdiğin karaoğlan fırtınası ile hoş geldin :d

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Sevgi Dolu mesajın için teşekkürler Dostum :D

freeedooom

Kıdemli Üye
8 May 2009
204
1,194
forumlarda türkün gücünü de gösterdiğin için sana teşekkürler rawenx. ben kendi tarihimizi anlatan ç.romanlara bayılıyorum. hızır bey bunun en güzel örneklerinden bir tanesi. konuları da çok güzeldi. korkut bey de vardı ama onu daha göremedik forumlarda. karaoğlanı gazete köşelerinden başka okuma fırsatım olmadı. sayende onunda tadına varacağız artık.

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Evvel Allah ...Karaoğlan maceraları pek çok yabancı çizgi romandan daha sürükleyici ve okuması keyifli kitaplardır..Yalnız Karaoğlan için değil paylaştığımız bütün kitaplarımız için Lütfen arşivlerinizi yapmaya başlayın. Düzenli olarak klasörler oluşturun Ve arşivlerken hangi yayınevinden çıktığını kaçıncı sayı olduğunu belirtin. Bu şekilde daha kaliteli bir arşivleme yapmış olursunuz.

tailong

Yeni Üye
1 Haz 2009
2
0
çok teşekkür ederim. Karaoğlan'ı daha önceden hiç okumamıştım. Hoşuma gideceğini düşünüyorum.

saint-A

Yeni Üye
16 Ağu 2010
32
6
kardeşim seni bimem ama bu emek vererek yayınlanan çizgi dünyası kahramanarının macereları beni 50 sene öncelere götürüyor. Ben ilk adımarımı bu dünyanın içine babamdan ve abimden kama 1001 romanlara attım yıllar sonrada sizin emeklerinizle bu sevgi dolu dünyanın içinde gezintime kaldığım yerden devam etmeye başladım.Sizlere emeği geçenere sonsuz teşekkürler.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,972
Kırşehirli
1969'dan sonra Karaoğlan takibini yapamamıştım. 2011 ve 2012 yılından itibaren bu serinin bilmediğim maceralarını hem renkli hem bir arada hemde hafta sonlarını iple çeker gibi beklemeden okuma mutluluğuna ermemizi sağladığınız için özellikle teşekürlerimi belirtmek isterim.

Bu formun bu alandaki örnek hizmeti övgüye değer niteliktedir. Emeği geçenler ne kadar övünseler, haklarıdır...