Karaoğlan (Güneş) 158

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,987
106,113

Önder Çakı arşivinden...

Büyük bir not: Sayın forum üyeleri bu paylaşımı yapan benim katkım, arşivini bize açan sayın Önder Çakı ve bu kitapları 600 dpi tarayan Sayın Doktor Zekeriya'nın (Evet, drzeko nikli arkadaşımız bir doktor ve yoğun iş temposu arasında bu kitapları foruma kazandırdı) emekleri yanında bir hiç. Bu dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarken aklıma 4N ve 1S (sonuç) geliyor ve acabalar içinde kalıyorum. Bu yazdıklarımı sadece okumanızı altına bir yorumda bulunmamanızı her zamanki gibi indirip arşivinize koymanızı önemle rica ediyorum.​

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,158
Büyük emek ve fedakarlıklarla hazırlanan bu paylaşımlar
için değerli dostlarıma gönül dolusu teşekkür ederim.
Yapılan iş büyük,emek büyük teşekkürü fazlasıyla hak ediyor.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,519
Kimi zaman yazdım kimi zaman görüntü kirliliği yapar korkumdan yazmadım.Takipciniz olduğumu bildiğinizi düşünüyorum.Verdiğiniz tüm emekler için şükranlarımı sunuyorum.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
O kadar büyük bir emek ki,oturup en başından bir bir okuyacağım hepsini.
Her kimin emeği geçti ise,çizgi roman tarihine adı altın harflerle yazılacak.Okuyucunun da gönlüne yazılacak.
Çok çok teşekkür ediyorum...

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Her üç üstadımızada ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ortada çok büyük bir emek ve özveri var, sayenizde mükemmel olan paylaşımların sahibi olduk ve olmaya devam ediyoruz. Hakkınız ödenmez sevgili üstadlarım, hepinize çok çok teşekkür ediyorum ve önünüzde saygıyla eğiliyorum. İyiki varsınız.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,525
Ankara
Siz yazmayın deseniz de ben istikrarsız bir şekilde yazmaya devam ederim :)

Buraya hazır bir halde gelinceye kadar geçen süreçte emeği olan tüm dostlara gönül dolusu teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,452
8,412
İzmir
Değerli ustalarımızın bin bir emek verip, değerli zamanlarını bizler için feda etmeleri yanında, biz sömürücülerin (!) birkaç kelam yazı çiziktirmesi nedir ki, üstadım.
Yorum yazmaya dahi üşenen, ama tüm kitapları indiren üyelerin varlığını herkes biliyor zaten.
Ama Çizgi Diyarı'nın mantığı zaten bu. "Karşılıksız Paylaşım"
O yüzden ne siz boşuna bir şeyler söyleyin, ne de biz.
Her şey gönlünüzce olsun. Bu değerli seriyi bizlere kazandırdınız.
Arada eksik kalan sayılar da umarım bir gün tamamlanır.

camozu

Onursal Üye
12 May 2014
181
3,386
bu seri zamanında tam takım olarak bende de vardı..sahip olduğum diğer çizgi romanlar gibi bu seride sıkıntılı bir dönemimde elimden çıkmıştı.. yıllar sonra siz güzel insanlar sayesinde bunları tertemiz taranmış bir şekilde okuyabiliyoruz... emeği geçen sayın altan'a ,drzeko'ya ,önder çakı'ya ve paylaşımcı ile bizleri buluşturan bu güzel platformun var olmasını sağlayan herkese çok teşekkürler.. sağolun varolun..