HALUK BEY'İN AZİZ HATIRASINA  (İstediği Kitaplar)

HALUK BEY'İN AZİZ HATIRASINA (İstediği Kitaplar)

KARAOĞLAN, ALPAGO ve YANDIM ALİ Gazete Derlemeleri ve Foto Romanlar

Like Tree190Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-11-2017, 13:29   #1

KARAOĞLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1078547
•Rep Seviyesi :
KARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond repute
Standart HALUK BEY'İN AZİZ HATIRASINA (İstediği Kitaplar)
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Haluk Bey'in istediği kitapları hazırladım. Vasiyetini yerine getirdim.
Maceraları düzenleyip büyük boy iki adet kitap yapmamı istemişti. Birini kendisine, diğerini Suat Yalaz Usta'ya vermek için.
Bu kitaplarda renkli olan sayfaları ciltledim. 4. kitap "Alangoya'nın İntikamı" nın tüm sayfaları siyah beyaz olduğu için bu ciltlere almadım. Onları daha sonra düzenlemeyi bitirince kitap yapacağım. 131 sayfa olan maceranın henüz 51 sayfasını düzenledim.
Aziz dostum, ömrünün son günlerini yaşadığının farkındaymış gibi taramaları yetiştirmek için acele etmiş. O nedenle düzenlemeler zaman alıyor.
(Unutmayalım ortalama bir aylık sürede onlarca Karaoğlan, Alpago, Yandım Ali, Bedir gibi eserleri tarayıp düzenlemişti).

Haluk Bey'in bir isteği de bir adedini kendi adına Usta'ya imzalattırmaktı.
Rahmetlinin bu isteğini yerine getirmekte ÇD ve ÇROD yöneticilerine kalıyor artık...
KARAOĞLAN isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2017, 14:01   #2

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1579633
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Eline sağlık Ahmet ağabey.
Rahmetli Haluk abimiz için
ne yapsak az; ama bu kadar
el emeği göz nuru döken
sizler de kendinize iyi bakınız.
Selam ve saygılarımla.
Alt 13-11-2017, 14:18   #3

•Rep Puanı : 257537
•Rep Seviyesi :
ekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond repute
HAluk abimiz adına da kendi adıma da size teşekkür etmek isterim, sağ olun.
ekenciz isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2017, 14:21   #4

•Rep Puanı : 38872
•Rep Seviyesi :
bes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond repute
Vefakar tutumunuz ve değerli profesöre olan kadirşinaslık hakikaten insanı duygulandırıyor. Var olunuz. Güzel şey bunlar. Takdirlerimle. Saygılar
bes5uc3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2017, 16:27   #5

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107818
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
Çok teşekkürler Ahmet bey ...Yaşasaydı eminim çok mutlu olurdu.Sizinde en az onun kadar emeğiniz var.Her şey gönlünüzce olsun.

Hz. Mevlânâ

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
altay1944 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2017, 18:34   #6

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 241619
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
Gerçekten çok mutlu olur çok sevinirdi.
Toprağı bol olsun üstadımın.
Karaoğlan üstadım ellerine sağlık çok güzel olmuş.
Beymelikli18 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2017, 20:22   #7

HACILI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 134330
•Rep Seviyesi :
HACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond repute
Öncelikle ellerinize ve emeklerinize sağlık değerli dost.
Naçizane önerim;
Rahmetli sevgili profesörümüz adına imzalanan cilt,
Şimdilik karargahta onun adına bir köşede muhafaza edilmesi.
İnşallah ileride ÇROD olarak bir lokalimiz açılırsa orada
Sevgili Profesörümüz adına açılacak bir salona taşınması...
HACILI isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2017, 20:45   #8

KARAOĞLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1078547
•Rep Seviyesi :
KARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond repute
Alıntı: HACILI´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle ellerinize ve emeklerinize sağlık değerli dost.
Naçizane önerim;
Rahmetli sevgili profesörümüz adına imzalanan cilt,
Şimdilik karargahta onun adına bir köşede muhafaza edilmesi.
İnşallah ileride ÇROD olarak bir lokalimiz açılırsa orada
Sevgili Profesörümüz adına açılacak bir salona taşınması...

Sevgili Dostum;
Daha önceki bir mesajımda yazdığım gibi kitabı ÇROD'ne vereceğim.
Dediğiniz gibi şimdilik karargahta muhafaza edilebilir. Aynı düşüncedeyim.
KARAOĞLAN isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2017, 21:03   #9

Geceyürüyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 6736
•Rep Seviyesi :
Geceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond repute
Ruhu şad olsun ağabeyimin,teşekkür ederim ağabey..
Alt 13-11-2017, 21:06   #10

abolardis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 307068
•Rep Seviyesi :
abolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond repute
Sevgili Karaoğlan üstadımız ;
Öncelikle çok teşekkürler.
Sizin zaten Haluk beyle ayrı bir dostluğunuz olduğunu forumdan biliyoruz.Yaptığınız ciltlerde muzzam olmuş.
Haluk bey gibi bir değeri kaybetmenin derin acısını hepimiz hissediyoruz ona olan görevimizin ve sadakatimizin bir parçası olarak bu konuyu görev bilmeniz ise ayrıca takdire değer.
Dostluklara verdiğiniz değer ve önem için ise zaten ne söylenebilir.Çok teşekkürler sevgili üstadım.
Haluk Bey işte altın gibi bir insan insanların yüreklerine dokunarak geldi geçti böyle insanlar her zaman karşımıza çıkmıyor.Halen çok üzgünüz.
Ama ondan çok şey öğrendim kendi adıma.
Emin olun çok şey öğrendim forumdan
Çok şey öğrendim.
Çok...
abolardis isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil