HALUK BEY'İN AZİZ HATIRASINA (Buzlu Çöller Tilkisi 2. Bölüm)

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,640
Gaziantep

file

Eksik sayfa

Düzenlemeyi Haluk Bey'in düzenlemesini esas alarak yaptım.
Bazı sayfaların çok parlatılmış olması nedeniyle, parlatılmamış taramanın linkini istemiştim.
Aşağıdaki link o taramanın.(Ne kadar emek verdiğini görün istedim).
Ayrıca eksik olan sayfayı da göndermişti.
Cide'ye yaptıkları gezide eksik sayfayı aldığımı sormak için aradı. Eksik sayfa çok küçük boyutlu olmuş dedim. Ben taramadım adını şimdi anımsamadığım bir arkadaş göndermiş.
Haluk Bey dinlenmen gerekirken araba kullanıyorsun dediğimde, çok yavaş sürüyorum 60 km. yi geçmedim demişti.

Merhaba Ahmet bey.
Ankara'ya dün gece geç vakit döndüm. Şimdi mesajı okudum. Link ektedir. Selamlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,182
8,056
Sevgili Haluk beyimizin mekanı cennet olsun.
Sizin de ellerinize ve emeklerinize sağlık sevgili Ahmet bey dostum
.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Her Karaoğlan çalışmaları ile başbaşa kaldığımızda, eminim ki hep içimizde "Haluk bey ışıklar içinde yatsın" anması içinde olmakla; kendi kendimizle de olsa süreci bilenler nezdinde bu anma daima söyleşilecek.

Değerli Karaoğlan gerçekten kapak oluşturmak, sayfaları temizlemek, kenar marjları yapmak gibi çalışmalarınızla, siz de yaptığınız bu tür sürprizlerinizle muhteşemsiniz. Sanki kapaklar, kağpak çizimlerine özgü çizilmişler gibi taptaze sağolunuz var olunuz...

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,068
İçim bir garip elim varmıyor açmaya artık oysa yaklaşık 3 aydır acaba bugün ne paylaştı Haluk Abi diye bir heyecanla açıyordum sayfayı...Teşekkurler güzel bir çalışma olmuş eksik sayfayı ben göndermiştim faceden Haluk Beye.Teşekkur edip ekleyelim demişti bende paylaşımına kendisi eklesin diye konu altına ekleme yapmamıştım.Artık biz çizgi roman sevenlere düşen Haluk Abi gibi elimizdeki çizgi romanları başlattığı yolda paylaşıma devam etmek.İnşallah özellikle Haluk Abinin paylaştığı gazete tefrikalarının devamını bizler getiririz.Mekanı cennet olsun.Nur içinde yat.....

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Haluk bey içimiz dağladı gitti boşluğu her gün daha da hissediliyor.Foruma / forumlara giriyorum kendimce birşeyler yazıyorum yok hala şoktayım.Önceki mesajlarını okuyorum bana yazdığı son mesajı okuyorum ah çocuk çok özledik seni.

En uzun koşuysa elbet Türkiye'de de Çizgi Roman,
O, onun en güzel yüz metresini koştu
En sekmez lüverin namlusundan fırlayarak...
En hızlısıydı hepimizin,
En önce göğüsledi ipi...
Çok üzülüyorum çocuk sana
Ama aşk olsun sana çocuk, aşk olsun.

Bir dostumuz yaramaz çocuk yaptı yine yapacağını yazmıştı ah çocuk yaptın yapacağını bizi yalnız bıraktın.Profesörün boşluğu hala aramızda bilmiyorum çok üzülüyoruz hepimiz ama nasıl atlatılacak onuda bilmiyorum yeri nasıl dolacak onuda bilmiyorum en bilmediğim konu bu oldu bilmiyorum.En yakınımızdan birini kaybetmiş gibiyiz Profesör kolumuzu kanadımızı kırdı sırf bu şok dalgasını biraz atlatabileyim diye gerekli gereksiz bir sürü şey yazıp paylaşıyorum dedim ya bilmiyorum ki alt üst oldu bir anda her şey tepe taklak oldum.İçtenlik böyle bir şey işte herkeste farklı ve güzel izler bırakmak böyle bir şey.Aşk olsun sana çocuk gerçekten aşk olsun çok üzülüyorum sana ama aşk olsun.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,993
Mekanı cennet olsun Haluk abinin.
Sizinde ellerinize yüreğinize sağlık Karaoğlan üstadım.
Hüzünle karışık buruk bir duygu ile okuyacağım.
Çok ama çok teşekkür ediyorum...

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
792
üstad ,paylaşımını indirip incelerken büyük bir hüzüne kapıldım.rahmetli üstadımız soyadı gibi ne kadar gönlü yüce ve paylaşımcı bir insandı, 1 sayfanın eksikliğini tamamlamak için ne mücadele veriyormuş. tanımadığım bir kişi için bu kadar üzüleceğimi hiç tahmin etmezdim. mekanı cennet olsun büyük üstadın, ışıklar içinde yatsın. paylaşım için sanada çok teşekkürler üstad. saygılar

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
586
2,829
Rahmetli bu maceranın orjinalini istiyorum deyince bir çırpıda özelden göndermişti nur içinde yatsın onsuz forumun tadı kalmadı