KARAOĞLAN Buzlu Çöller Tilkisi 2. Bölüm - Güneş Gazetesi

KARAOĞLAN Buzlu Çöller Tilkisi 2. Bölüm - Güneş Gazetesi

KARAOĞLAN, ALPAGO ve YANDIM ALİ Gazete Derlemeleri ve Foto Romanlar

Like Tree217Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-08-2017, 22:34   #1

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2697531
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Standart KARAOĞLAN Buzlu Çöller Tilkisi 2. Bölüm - Güneş Gazetesi

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Güneş Gazetesi'nde 12 MART 1985 - 30 MAYIS 1985 tarihleri arasında tefrika edilmiştir.

Arşivini Çizgi Diyarı ile paylaşan sevgili Erhan Dündar ustaya teşekkür ediyorum.

Bu maceranın devamı, daha önce paylaşmış olduğum KIZILTUĞ'UN ÖFKESİ ' dir.

2. Bölümü kendimce düzenledim. 1. Bölümü ham olarak paylaşmıştım. Bu kez bütünlük olması için 1. bölümü de düzenledim. Birazdan 1. bölüme yeni linki de ekleyeceğim.
Saygılarımla
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 22:44   #2

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107818
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
Müjdeyi verip ardından paylaşma inceliğiniz için teşekkür ediyorum üstad.

Hz. Mevlânâ

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
altay1944 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 22:50   #3

KARAOĞLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1078547
•Rep Seviyesi :
KARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond repute
Sevgili Haluk Bey ;
Bizi çok bekletmedin. Ellerine sağlık.
Kızıl Tuğ'un Öfkesi macerası şimdi anlam kazandı.
Önceki (2. Serideki) çizimi anımsadığımızda içinden çıkılmaz mecralara sürükleniyordu yarım aklımız.
KARAOĞLAN isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 23:20   #4

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 231367
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
Son söz büyüksün üstadım ellerine sağlık.
Beymelikli18 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 23:27   #5

•Rep Puanı : 152633
•Rep Seviyesi :
sali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond repute
üstad teşekkürler ham taramasınıda rica etsek naçizane
sali38tr isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 23:42   #6

R.Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 61581
•Rep Seviyesi :
R.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond repute
Bugün Haluk Abi ve Orhan- Erhan Dündar üstatlar ile Kızılay'da buluştuk.
Kitapçıları gezdik, tozduk. Konu her zaman ki gibi çizgi romandı. Karaoğlan'dan girdik, Malkoçoğlu'ndan çıktık. Orhan-Erhan ve Haluk Abiler bu paylaşımların bazılarına kapak hazırlayıp kendileri için bir fotokopicide kitap haline getirdiler. Ben de yaptırdım.
Orada gazete kupürlerini görüp biraz inceleme fırsatı bulmuştum bu macerayı. Ve hemen Haluk Abiden istek de bulunmuştum, fazla bekletme abi bizi paylaş arka arkaya diye. Ricamı kırmadığın için çok teşekkür ederim. Ellerin dert görmesin Abi. Yandım Ali'leri de bekliyoruz.

Konu R.Türkmen tarafından (13-08-2017 Saat 00:52 ) değiştirilmiştir.
R.Türkmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 23:42   #7

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
tahsin is on a distinguished road
üstad bizleri çok fazla bekletmedin, üstelik beklerken fazla sıkılmayalım diye ,büyük ustanın Karaoğlan kadar değerli eseri yandım aliyi paylaşarak, orta asya bozkırlarından, Anadolu steplerine getirdiniz. çok teşekkürler ellerine sağlık. Erhan Dündar ustaya da şükranlarımı sunuyorum.
tahsin isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 00:23   #8

kadirnip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 370664
•Rep Seviyesi :
kadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond repute
kadirnip - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Teşekkürler sevgili Profesör... Maşallah her zaman çok dinamik ve çok paylaşımcısınız... Ellerinize sağlık... Erhan Dündar Üstadımıza da teşekkürler...
kadirnip isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 00:30   #9

vefalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1259971
•Rep Seviyesi :
vefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond repute
Bu sıcak yaz gecesinde inanın serinlik geldi sevgili dostum,teşekkürler bile kifayetsi kalıyor,yüreğine sağlık.
Alt 13-08-2017, 01:33   #10

•Rep Puanı : 10030
•Rep Seviyesi :
Ayhan Polat has a reputation beyond reputeAyhan Polat has a reputation beyond reputeAyhan Polat has a reputation beyond reputeAyhan Polat has a reputation beyond reputeAyhan Polat has a reputation beyond reputeAyhan Polat has a reputation beyond reputeAyhan Polat has a reputation beyond reputeAyhan Polat has a reputation beyond reputeAyhan Polat has a reputation beyond reputeAyhan Polat has a reputation beyond reputeAyhan Polat has a reputation beyond repute
gerçektende tesekkurler az geliyor artık sevgili profesor. insallah eylül sonuna doğru bende elimdekilerden paylaşım yapacağım. tekrar tesekkurler
Ayhan Polat isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil