ipek yolu katliamı gazete tefrikası

Ayhan Polat

Süper Üye
20 Nis 2010
64
294
Sevgili profesor ve altay kardeşimizin nezdinde tüm karaoğlan severlere

dl1o1q89uxtmxp1uk.jpg

dl1o2bsdtvu6w5twc.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,519
Son günlerdeki karaoğlan paylaşımları o kadar güzel ki insan sevinçten havalara uçuyor.Beni kırmayarak bu paylaşımı yaptığınız için ne kadar teşekkür etsem azdır.

Amonopsis

Yeni Üye
19 Ara 2011
61
210
Sayın Alone_Wolf,
Gazete tefrikasını Oldukça güzel bir şekilde fasikül haline sokmuşsunuz.Okuması da daha kolaylaşmış.Emekleriniz için teşekkürler..

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
792
Alone_Wolf kardeşim taraman çok kaliteli ve dergi sayfası formatına çevirmen harika olmuş sağol eline sağlık.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Alıştığımız format tipine uygun olduğu için görünümü bize daha sıcak bir format geldi. Hayli çekici olmuş. Temiz bir düzenleme olmuş. Yüreğinize, katkı verir ilginize sağlık.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Harika çizgiler...
Teşekkürlerim gönülden;
keyifle okuyacağımdan emin olduğum paylaşımınız
ve de emeğiniz için teşekkürlerimi iletiyorum.
Saygılarımla...

52308R.gif

12 Şub 2010
15,006
543,776
Eline sağlık sevgili dostum. Güzel bir düzenleme olmuş.

Bunun dışındaki tefrikaları da bekliyoruz. Eksik sayfa varsa sorun değil, tamamlanır nasıl olsa.

Nazik ithafın için de teşekkürler:)

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Sevgili Karaoğlan,

Değerli profesör her çalışması gibi "İpek Yolu Katliamı" macerasını bir başka güzel taramış.

Yine bir başka kadir şinans emekçi arkadaşımız alone_wolf ta bunu bildiğimiz ciltle kitap formatına çevirip bitiştirmiş. Bu da harika olmuş. Sevgili profesörümüz gibi onun da eline, yüreğine sağlık.

Bana göre bir eksik var. Bu eksik iki açıdan önemli. Birincisi format haline gelen cilt kitabın kapaksız ve macera adının bulunmaması bir eksiklik gibi kendisini duyurtmuş olması.

Kapaksız, isimsiz; cilt adının bildiğimiz kıratta olmamasının, kincisi de gerek çizgi roman dalında hepimizin bir idolü olan, gerekse de; haftalık türü yazılarıyla dikkatimizi hayranlıkla üzerine çeken bir köşe yazarı oluşuyla sevgili Suat Yalaz'a atfettiğimiz öneme, elimizde gelir durumla olan bir eksiklik gibi durmakta.

Hatta üçüncü bir gerekçede profesörümüzün emeğini taçlandırmakla arşivimize katkıdır. Bu sevgili Karaoğlan'ımızın kolaylıkla başardığı bir uğraş çalışma olmakla naçizane olarak bu çalışmayı onda istemekteyim.

Saygı ve selamlarımla...