Fatih'in Fedaisi Kara Murat Haftalık Gençlik Dergisi Sayı 0810

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,187
BN86NW3.jpg

Çizgi roman sevdalılarına; 30 Ocak 1974 Çarşamba günü merhaba dedikten, tam 18 yıl 2 ay 1 gün sonra,
11 Mart 1992 Çarşamba günü 946. sayısıyla vedalaşan, çizgi roman tarihimizin en uzun soluklu serilerinden
(Tarkan 1112 fasikül çıkmıştı) biri daha, bu fasikül ile birlikte diyarımızda tamamlanmış oldu.

Başta Sayın erdallll olmak üzere, bu seriye emek vermiş olan bütün arkadaşlarımı
yürekten kutluyor ve bu fasikülü onlara ithaf ediyorum.

Saygılarımla.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
18 yılı aşkın süren bir seriyi elbirliği ile tamamladık..
Olağanüstü büyük bir başarı bu..
Son sayı olması sebebi ile bu paylaşımı gerçekleştiren Bay_x dostumuzun değerli şahsında emeği geçen tüm dostlara, canlara teşekkür ederim..
Sizlerle beraber olmak gurur veriyor..
Saygılarımla..

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,451
7,069
teşekkürler üstad koca bir seri tamamlandı yalnız arada bir sayının kapak yoktu yanılmıyorsam radenpur bakiresinin di elbirliği ile onuda bulur yerine koyarız inşallah.kara murat çocukluğumun en sevdiğim kahramanıydı.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Dile kolay; 946 sayı çıkmış ve toplam yaklaşık 18 senelik bir süreyi kapsamış bir dergi...
...ve tamamı bugün itibarı ile forumda mevcut...
İnsanın inanacağı gelmiyor ama gerçek bu...
Seriler birer birer tamamlandıkça bir taraftan seviniyor,
bir taraftan da sebebini bilemediğim hafif bir hüzün kaplıyor içimi...

Neyse;
Sayın "Bay_x" sizin şahsınızda,
emek veren tüm dostlara candan teşekkür ediyor
ve "darısı nice serilere" diyor,
saygılarımı sunuyorum.

bayrakzaf.gif

arigato

Yeni Üye
1 Nis 2013
40
186
Emeği geçen bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

Listeyi tekrar kontrol ettiğimde 560 No'lu sayınınn HOTFILE paylaşım sitesinin kapatılmış olması nedeniyle açılamadığını farkettim. Dolayısıyla arşivimde bir tek bu sayı eksik kaldı.

Bu açığı tamamlayabilecek arkadaşa şimdiden sonsuz teşekkürler

cagataykhan

Süper Üye
13 Mar 2010
567
1,241
birkaç yıl önce, aman ne yapsak da eksik sayıları tamamlasak diye çırpınırken başka siteden birinin haksız ithamlarına maruz kalmıştım. Şu an serinin tamamlanması ve o kişinin de çizgi diyarı ailesine kartılarak aklın yolunu doğrulamış olması benim için ayrıyeten sevinç verici.
Türkiye'nin bütün çizgiroman severleri birgün Çizgi Diyarı üyesi olacak inşaallah.
Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.