Fatih'in Fedaisi Kara Murat Haftalık Gençlik Dergisi Sayı 0808

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
JVsVpUn.jpg

Bu Kara Ertuğrul'dan;
(çok çok özür dilerim, dilim sürçtü; Kara Murat'tan diyecektim)
çektiğimi, birde Yukiyuki'den çekmiştim.
Saygılarımla.

Son düzenleme:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,143
Daha dur bakalım.
Kara orkun var:D:D
Sen muhteşem adamsın.
Sağolasın gönül dostum.
Teşekkür ederim.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,629
Ya benim başım dolandı daha cevap mevap yazmayacağım, koskoca bir devri kapattınız ya size helal olsun, ondan sonra yukiler kara orkun tanımıyorum ama bu kozmikçilerden her şey beklenir, bakarsın oda gelir siteye.

Sağolun varolun.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
Yıllar önce kara murat film serisinin ilk olanı olmalı,kara murat esirler içinde aranıyor bizim pehlivan(Cüneyt Arkın)çıkmaz pıyasaya o sırada tüm esirler kara murat benim diyor bizim voyvada(turgut Özatay) madem hepiniz kara muratsınız;vurun hepsini kazığa dediğinde gülmekten karnım ağrımıştı.
O filmler senaryo ve çekim hataları ile doluda olsa hala izlenir. :)
Değerli paylaşımları için sevgili BayX dostuma teşekkürler ediyorum.

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,123
1,365
Kara Murat'a uzun bir aradan sonra kavuşmak bizleri tarif edilmez mutluluğa kavuşturuyorlar, eline koluna sağlık...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,185
"Kara Sarkomer"den gönül dolusu teşekkürler;
bu arada "Kara Orkun" mu denildi,
bana mı öyle geldi...
Yok, yok, denildi;
merakla bekliyoruz dostlar...
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,069
sadece aldığım günlerde 700 lü sayılar vardı kim derdiki önceki sayıları gün gelecek okuyacaksın diye vay be mükemmel oldu teşekkürler kardeş.

12 Şub 2010
15,006
543,758
Sunum ve yorumları okuduktan sonra nefes aldım

Sıralı listeye baktım, uzun uzun bakındım, tam dokuzyüzkırkaltı sayı, mavi bir okyanus gibi

kiminin yanında isimler var, melih41, erdallll, bigmaster, palio68

Tek bir taş koymuş olanın kutsal emeğini düşündüm, bir tek taş koymadığım aklıma geldi, utandım kendimden ama dostlarımla gurur duydum

Zeki'nin olağanüstü gayretleri, heyecanı unutulacak şey değil, gerçek bir abide gibi aramızda olması güven verici

Azmiyle, enerjisiyle hakkından gelemeyeceği bir şey düşünemiyorum

Sevgili üstadımız Recep beyin tahammülü, çizgi romana olan muazzam sevgisi yanında Zeki'ye olan büyük sevgi ve saygısı ve hoş görüsü her türlü övgünün üzerinde

erdallll deyince akla Kara Murat, Kara Murat deyince akla erdallll gelmesi az şey mi

Sevgili Cemil ve Güngör'e Kara Murat taratmak...

Ahhhh! çizgi roman, sen ne büyük sevdaymışsın

Diyar! sen ne güzelmişsin

Kara Murat'ınla, hatta Yuki'nle

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Diyarın adeta editörü gibi güzel paylaşımlara ve çalışmalara imza atıyorsunuz.Emekleriniz için ve bu güzel paylaşım için teşekkür ederim.