Kara Murat Sayı - 613

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,070
Bursa
lszf.jpg

Kara Murat Kısmında bu sayı bir çok karışık durumuda ortadan kaldırması
açısından önemli. Seriden iki sayı eksiğim vardı ve bunun tamamlanmasına
yardımcı olan Mahmut dostuma teşekkürlerimle
Bay_x dostumuzu Kara Murat arenasına davet edelim..
613'cü sayı varmıydı yokmuydu düşünmeye gerek yok 613 sayısı görseliği ile keyifli okumalar..

yeni link

Moderatör tarafında düzenlendi:

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
karamurat 613 senin tlf görmüştüm sevgili palio yakın bir zaman içinde paylaşmada açtın,teşekkürler ediyorum.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Gülümseten güzel paylaşım.
Bay_x'in kulakları kesin çınlıyordur.:D
Eline sağlık dostum,
Bu ilginç sayı için teşekkür ederim.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Bilmeyen dostlar da bilsin:)
Sevgili bay_x 'in muhteşem arşivinde yok yok
Sevgili ertuğrul da bu sayıları tarasın diye on kaplan gücüyle bay_x dostumuzu bunaltıyordu
Lakin bu sayılar kalın cilt içinde olduğundan taraması zor ve elde edilecek tarama da tatminkar olmayacak diyordu bay_x; biraz sabredin ayrıca fasikülü de var ama onca kitap arasında bulamıyorum, bulduğumda tarayacağım diyordu
İmza gününde sevgili palio ile muhabbete dalınca ertuğrul hemen bastırıverdi, bay_x ve fındıkfındık da oradaydı. Vefalı dostumuz, uzung ve yeryüzü de vardı
Fındıkfındık 'ın diline kadar oto sanayi sitesine düşseniz daha iyi:D
Ertuğrul da bay_x 'in damarına basmakta fındıkfındık'tan geri kalmamaya azmetmiş anlaşılan:)

Dedikodu şimdilik bu kadar:D, palio68 dostumuza teşekkür etmeyi unutturmasın bu dedikodular:D

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Dedikodularda bazen işe yarıyor desenize, şaka bir yana, gerçekten 900 lü bir serinin tamamlanması için sanırım 4 adet kaldı.

Teşekkürler üstadım, sağolasın.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,047
Sarıyer
İstanbul'un fethinde top kullanıldığına göre Fatih'in fedaisini maceralarında tüfek (arkebüz) ile karşılaşılması da garip değil tabii ki ama Türk tarihinin anlı şanlı kahramanlarını belde silah yerine belde kılıç görmeye alıştığımızdan silahı karşıdaki çekmiş olsa bile bir garip geliyor görüntüsü insana. Mantıken mümkün olsa da Kara Murat ve dumanı tüten namlu kapağı garip geldi o yüzden bana.

Eline sağlık, dostum.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,069
forumun ilk gününden itibaren ısrarla 613 nolu sayının olmadığını söylüyordum çünkü hem tarih olarak hemde macera olarak bir boşluk vardı ve palio kardeş bay x bizlere bunu sundu kara murat olunca benim için akan sular durur teşekkürler arkadaşlar.bende 6 sayı eksik gözüküyor.ara sayılardan 321 yok diğerleri 800 lü sayılar.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,442
hiçbiryerde :)
karamurat11.jpg

Gelecek macerayı merak ettim,
nasıl intikam alacak acaba :)
Çok şanslıyız, dostlar, dostluklar
oldukça çok daha keyifli maceralar
okuyacağız demek ki.
Palio68 üstat teşekkür ederim
efsanevi bir sayı daha hediye ettin...

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
Ellerinize sağlık üstadım. Bu fasiküle ne kadar teşekkür etsem yetersiz kalır. Saygılarımla.