KARA MURAT - 17 Çöl Kartalı - Tam Macera

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
asdziz.jpg
asdf.jpg

235 Sayfa Tam macera.

Fasiküllerde 614.sayı yayınlanmadığı için macera sonu tamamlanamamıştı eksik olan son 9 sayfayıda tamamlayıp paylaşıma açtım.
KEYFLİ OKUMALAR.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,881
Klasik vefalı derlemesi.
Güzel olduğuna eminim.
Arada tamamlanan eksik ve tam macera için teşekkür ederim.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Ustanın çizgileri artık en yükseklerde olduğu okumaktan defalarca zevk alınacak,her kareye baktıkça bakasınız gelecek maceradır.Teşekkürle üstad.
sevgi & saygıyla

12 Şub 2010
15,006
543,642
Kara Murat'ın en büyük gizemlerinden birisidir 614. sayı.

Fasikül olarak çıkmamış, macera ciltte tamamlanmıştır.

Büyük emektarımız, gönülden paylaşım ustamız sevgili vefalı, her zamanki titiz emeğiyle ve tam macera olarak son noktayı koydu.

Teşekkür ve saygılarımı sunuyorum dostum, ellerin dert görmesin.

Sayende harika bir arşivimiz oldu.

cagataykhan

Süper Üye
13 Mar 2010
566
1,237
ey vefalı kardeşim, kimsin, kaç yaşındasın bilmiyorum, önemli de değil zaten, harika bir adamsın vesselam.
evvela emeklerin için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
sonra da gene ödeşmemiz mümkün değil ama;eğer yolun Adana'ya düşerse sana en alasından şöyle acılı adana yedirmek boynumun borcu olsun:)

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
ey vefalı kardeşim, kimsin, kaç yaşındasın bilmiyorum, önemli de değil zaten, harika bir adamsın vesselam.
sonra da gene ödeşmemiz mümkün değil ama;eğer yolun Adana'ya düşerse sana en alasından şöyle acılı adana yedirmek boynumun borcu olsun:)

Profasör nickli haluk üstadımızla aynı yaşlardayız,adana'na yolum düşerse kesin yanımda oda olur :)
Samimi,kibar ve canayakın davetin için TEŞEKKÜRLER ediyorum.

12 Şub 2010
15,006
543,642

Güzel paylaşımların bedeli bu sevgili vefalı

Ağzına biber sürüyorlar:D

cagataykhan dostumuzla aynı fikirdeyim

Sen harika bir insansın gerçekten:)

cagataykhan

Süper Üye
13 Mar 2010
566
1,237

Güzel paylaşımların bedeli bu sevgili vefalı

Ağzına biber sürüyorlar:D

cagataykhan dostumuzla aynı fikirdeyim

Sen harika bir insansın gerçekten:)

O zaman rahatlıkla "Abilerim'' diyorum, teklifim baki evelallah. Profesör ağabeyim merak etmesin, üstüne birer künefe yeriz, sıkıntı olmaz. Siz gelin yeter ki.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,066
vefalı kardeş emek verdi ve kara murat maceraları tam macera olarak karşımızda artık.613 nolu fasikül bence yayınlandı fakat 614 nolu fasikülde 613 diye basılınca diğer 613 gözden kaçtı birgün forma gelecektir mutlaka.

Nazım Hikmet

Yeni Üye
9 Ağu 2013
3
3
Teşekkürler Vefalı usta ufak bir not düşeyim eski bir Günaydın çalışanından aktarıyorum.
Necati Zincirkıran Günaydına gelmiş bir eksiklik var bu gazetede diye tutturmuş o tarihler 1968 gibi Karaoğlanla Suat Yalaz iyi tirajlar yapıyor. Necati Zincirkıran kara'lı bir kahraman yaratalım ama konusu sağlam olsun kim yazar diye haber salmışlar netice olumsuz senaryolar çok kötü, bu sırada o devrin en iyi gazetecilerinden ve yöneticilerinden Rahmi Turan ben yazarım diyor. Ve Kara Murat bu şekilde doğuyor

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,504
Artık sayfaya ulaşamıyoruz.

Konunun linkinde proplem bulunmamaktadır.
Ülkemizde medifare sitesi yasaklandığından dolayı modem ayarlarınızı değiştirdiğiniz takdirde medifareden indirme işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca lütfen kırık link bildirim butonunu kullanırsanız ve daha açıklayıcı mesaj yazarsanız bizleri sevindirirsiniz.