KARA MURAT - 12 Ölüm Yolu- TAM MACERA

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
000bsb.jpg
001tpt.jpg

Dostlar Kara Muratın 12.macerasını siyah beyaz olarak paylaştım,renkli paylaşımlarda taramalarda sorun olduğu için bazı sayfaların alt köşelerinde yazılar çerçevere girerek tarandığından,okuma sorunu vardı.Çok istek görürse RENKLİ paylaşımlarıda paylaşırım.
266 sayfa - KEYFLİ OKUMALAR.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Sonsuz teşekkürler Sayın "vefalı";
emekleriniz
ve fedakarlığınız için...
Bir de engin gönlünüz için;
saygılarımla...

bayrakzaf.gif

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Sevgili dostum;
Tabiki renkli olsa daha iyi olur ama siyah beyaz da olsa muhteşem.
Tam macera okumanın tadı başka.
Eline sağlık,teşekkür ederim.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
Ben sayamadım sayenizde okuduğum tam maceraları .Ramazanımız sayenizde daha güzel geçiyor.Her şey için teşekkürler.
sevgi & saygıyla

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,743
İstanbul
Abi, siyah - beyaz mı, renkli mi tartışmasına hiç girmeden yaptığın düzenlemenin harika olduğunu söyleyeyim. Keyifle okunur bu derleme.

Ellerine sağlık.

12 Şub 2010
15,006
543,717
266 Sayfalık derleme, düzenleme
Nasıl bir sevgi bu
Zamanı, emeği içtenlikle ayırarak bir paylaşım hazırlamak
Sonra da yeterli görmeden bir de özür dilemek

Bir kuru teşekkür beklentisi bile içinde olmadan
Vefalı bir yüreğe sahip olmak ne büyük şans

Şükran duygularımla sevgili dostum

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
çizgi romanın renklisi, siyah beyazı ,yeşili- kırmızısı her rengini çok severim ama kara muratta renklisi bir başka olur. inşallah vakit bulursunuz da alternatif olarak renkliside gelir.
uzun uğraşlarınız ve harcadığınız çabalarınız için tekrardan teşekkürler
siz renklisini paylaşında inşallah renklide okunmayan yerlere birşeyler yaparız

Son düzenleme:

y_faruk

Yeni Üye
24 Kas 2010
19
12
Sevgili çizgi diyarı elimde küçük bir koli dolusu karışık çizgi romanlar var tarayıcım olmadığından bunları sitemiz üyelerinin hizmetine sunamıyorum bunları tarayıp siteye yükleyecek olan arkadaşlarımız bana adreslerini verir iseler ben bunları kargo ile adresinize yollayacağım senelerdir sakladığım bu eserler heba olmasın saygılarımla

sorel

Yeni Üye
18 Ara 2011
3
0
Renkli paylaşımınız dört gözle bekliyoruz emeğinize sağlık .. TEŞEKÜRLER..

hemşinli

Aktif Üye
11 Eki 2014
224
677
Geçen ay, bende eksik olan bu macerayı cilt halinde aldım. :)

Kara murat'ın; çizgisi şahane, konu, kurgu ve anlatımı tek kelimeyle muhteşemdir, okumaya başladığınızda senaryo sizi içine çeker ve sürükler.

Ne yalan söyliyeyim; benim, tüm resimli romanlar arasında senaryosunu beğendim iki çizgi roman vardır, biri kara murat diğeri karaoğlan. :)

sorel

Yeni Üye
18 Ara 2011
3
0
öncelikle emeğiniz için teşekkürler renkli taramayı da paylaşırsanız harika bir işlem yapmış olursunuz

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,122
1,363
Tabiki kara murat,i renkli görebilirsek mutluluğumuz bir okadar aha artacak...

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
268
568
değerli üstadım sayın vefalı. inşallah sağlık problemleriniz yoktur. çünkü siz başladığınız işi bitiren ve verdiği sözü ne pahasına olursa olsun yerine getiren, çok değerli ve bu siteye çok güzel ham taramalarınızla gönlümüze taht kuran bir dostsunuz. karaoğlan, kızılmaske, alaska çizgi romanları başta olmak üzere birçok çizgi romanı bizlere en kaliteli şekilde sunduğunuz için tabiki yarım kalan karaoğlan, kızılmaske ve alaska çizgi romanlarının bütün serisini o güzel allah vergisi yeteneğinizle tarayarak bizlere armağan etmenizi bekliyorum. bu isteğim sadece benim değil sizi tanıyan bütün dostlarınızın isteği olduğunu ve bizlere olumlu cevap vereceğinizi biliyor, teşekkür ediyorum.