KARA MURAT - 03 Ölüm Emri - TAM Macera

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
file

file

Kara Murat'ın sıralamada 216 sayfa olan 3.macerası.
Keyfli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,629
hiçbiryerde :)
OP dostlarımız gerekeni yapacaktır her zamanki gibi...
Biz de teşekkürlerimizi sunalım,bizim için,keyifle
okumamız için bu çalışmayı yapan vefalı dostumuza,
bir de tekrar görüşmek üzere diyelim,
muhabbetle,saygı ve selamlarımla...

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,519
Bir karaoğlan bir karamurat ve değerli dost.Sevenlerini mutlu etmek bu olsa gerek.Farklı forumlarda çok yazdım,çizdim.Birileri el atsın basılsın şu güzelim kitaplar ,tarihte kaybolup gitmesin dedim.Ben dedim ben dinledim.Bir basan çıkmadı vesselam.Bir yürekli dost el attı bu işe ve ardı ardına nefis tarama ve düzenlemelerle Tarihi çizgiroman severlerin yüzünü güldürdü.Ama diyor gönül ...keşke basılsa...
Sevgi & saygıyla

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,451
7,069
teşekkürler tam maceralar geliyor.ölüm emri tekrar macerasında isim değişikliği ile kralın sevgilisi olarak yayınlanmıştı.ünlü okçular alf ve ralf bu macerada.büyücü fema,verona,baron verter,prens stefan maceranın kahramanları diyebiliriz.ölüm emri 59-86 arası yayınlanmış tekrarında ise kralın sevgilisi olarak 686-713 sayılarında yayınlanmıştır.

anadoluateşi

Yeni Üye
25 Mar 2010
37
20
hemde tam macera maceranın bütün fasikülleri bir arada 1986 87 yıllarında tanıdım karamurat ve tarkanı ama ben daha çok kara murat alıyordum hey gidi günler çarşamba günlerini iple çekerdim bazen param olmazdı annemden babamdan yalvar yakar para alırdım acayip günlerdi şimdi burda cbr formatında tam bi macerayı görünce acayip oldu 3 ay önce ipad 4 almıştım pdf gazete okumak için şimdi bunu pdfye çevirir okurum hem yer kaplama dedide olmaz çok teşekkürler sağol dosyaı indirdikten sonra tekrar yorum yapıcam

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,022
denize sıfır
Gece yarısı çan çalarsan ölüm emrini verirler.:) Vefalı'da cümle aleme duyurur.:) Eline sağlık üstadım iyi ki varsın.:)

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,657
tarihi çizgi romanlarımızla ilgili tarihi bir çalışma olmuş ellerine sağlık.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,187
Bunlar çok güzel çalışmalar üstadım. Ne kadar teşekkür etsem, yetersiz kalır... Saygılarımla.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,093
Vefalı kardeşim,
gerçekten emek sarfederek güel bir çalışma ortaya çıkarmış ve bu güzelliği bizlerle paylaşmışsınız.
Ellerinize ve emeklerinize sağlık teşekkürler.
Benzeri " TAM MACERA " çalışmalarını Karaoğlan serisi için ben de yaptım.
cizgidiyari sayfamızdan indirdiğim parça parça maceraları sizin yaptığınız gibi tek macera olarak tek dosyada toparladım. Ancak dergilerin son sayfalarında bazı yazılar vardı onları da aralara almak zorunda kaldım.(Örneğin ; Suat Yalaz'ın rahmetli Olcayto için yazdıkları , Karaoğlan filmi için Cüneyt arkın'ın teklifi ve aldığı cevap aklıma gelenler. bunlar o günler için önemli anekdotlar olduğu için silmeye gönlüm el vermedi.)
Sayfa paylaşım kurallarını ve sayfada paylaşım tekniğini( Yükleme) bilmediğim için kişisel dosyamda paylaşılmayı bekliyorlar.
Arzu ederseniz sizlere göndermeye çalışırım ve inceleyip uygun görürseniz paylaşırsınız.
Yaklaşık 30-40 tam macera derleme çalışmam var.
Unutmadan tarama derlemelerini tamamını ayrıca PDF formtında hazırladım isterseniz onlardan da örnekler gönderebilirim.
Sanırım siz veKaraoğlan sever dostlar beğenirsiniz.
Selam sevgi ve saygılarımla.
Ahmet ERDEN

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,914
hani çok çok kez aklımdan geçipte bir türlü vakit bulamadığım bir işi yapmışsın. daha önce bir tane indirip öylece bırakmıştım. yeni inceleme fırsatım oldu. o kadar on numara bir iş çıkartmışsınki , o kadar güzel olmuşki. hani sen yapmasan ben yapacaktım. kara muratı çok sevmeme rağmen o kadar çok sayıyı bir nevi indirmeye gözüm korkuyordu. indirmiş, kırpmış, biçmiş, ayarlamış, düzenlemiş, yüklemiş... her işi a dan z ye yapmışsın. helal olsun diyor teşekkürlerimi sunuyorum. yer ve konu kalabalıklığı yapmamak için her sayıya yazmıyorum ama her bir işin için ayrı ayrı teşekkürler. bütün derlemelerini indirip , güzelce arşivleyeceğim.