KARA MURAT - Aşk ve Kan - TAM MACERA

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
000ywy.jpg

Kara Murat’ın İlk macerası olan Aşk ve kan adlı macerayı Kesintisiz okuyabilmek için 22 fasikülün tamamını düzenliyerek (Bir günümü aldı)Tam Macera haline getirip keyfle okudum,sizlerle paylaşıyorum.

Bu ilk maceranın Taramaları tamamı BigMaster adlı üye arkadaşımızındır,kendisine TEŞEKKÜRLER ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Sayın 'vefalı' bey Muhteşem paylaşım için teşekkür ederim.Bir yazı yazmak kolay,taramak kolay ama derlemek ve düzenlemek en zorlarından biridir.Yorumlara göre değerlendirmeye gelince lütfen hatır koymayın herkes sizin gibi vefalı değil ki.Paylaşımcı dostlar bilir bir kişiyi bile memnun edebiliyorsanız ne mutlu size.Karar sizindir .Ben paylaşımlarınızın takipcisiyim.

Sevgi Saygıyla..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Sayın "vefalı",
öncelikle emekleriniz için
size ve "BigMaster" kardeşime çok teşekkür ediyorum.
Bu tür tam macera derlemeler bana göre daha keyif verici...
Paylaşımlarınız devam etmesi bizleri ancak sevindirir.
Sevgi ve saygılarımla...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Hüseyin üstadım,

Yine yoğun emek gerektiren bir işe soyunmuşsun. Yaptığın çalışma bence oldukça kıymetli. Teşekkür ediyorum. Bir teşekkür de taramaların sahibi bigmaster dostumuza.

Alternatif mediafire linki ana mesaja eklenmiştir.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Sırf sevenleri kesintisiz olarak okuyabilsinler, keyfini sürsünler diye bir tam gün
uğraşan insana ne denir ki?
Teşekkürler Vefalı Ağabey, ellerin dert görmesin.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Hemen indiriyorum ve gecenin geç saatlerinde keyfini süreceğim.

Sevgili vefalı ile kısa süreye sığdırmak zorunda kaldığımız tarifsiz sohbete en kısa zamanda kaldığı yerden devam etmek ümidiyle teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,066
e ne diyelim müthiş bir çalışma sizinle aynı fikirleri düşünüyoruz tolga karaoğlan karamurat arada gündüzalp ve göktuğ harika çalışmalar.bende 301 taradım düzenledim.şimdi paylaşıma açıyorum.
file

ha unutmadan buda benim dosya kapakları her maceraya hazırlamıştım.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,879
Değerli dostum;
Tam macera okunan kitapların zevki bir başka.
Emek dolu paylaşım için teşekkür ederim.

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Dün gece indirdim, ilaç gibi geldi, üstüne de bir doz Cüneyt Arkın'ın oynadığı ve bu maceradaki hikayeye yüzde yüz sadık kalan Fatih'in fedaisi filmini izledim. Sizlere de tavsiye eder, sevgili abimize düzenlemesi, tarayan arkadaşa da emekleri için teşekkürlerimi sunarım

hozkoca

Aktif Üye
29 Nis 2009
361
717
Öncelikle ince düşünceniz ve emeğiniz için çok sağolun. Naçizane; tam maceranın devamında da o Kara Murat dergilerinin orta sayfadan sonraki diğer kahramanlarının maceraları da olsaydı, daha da iyi olrdu, diye düşünmeden edemiyorum. Devanlarını da sabırsızlıkla bekliyorum..:)

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Öncelikle ince düşünceniz ve emeğiniz için çok sağolun. Naçizane; tam maceranın devamında da o Kara Murat dergilerinin orta sayfadan sonraki diğer kahramanlarının maceraları da olsaydı, daha da iyi olrdu, diye düşünmeden edemiyorum. Devanlarını da sabırsızlıkla bekliyorum..:)

Sevgili hozkoca sitede çizgi üzerine emeği geçen o kadar çok paylaşımcı dostlar varki,benimki yalnızca alıntıydı buyrun size kara murat üzerine paylaşılan liste.

http://www.cizgidiyari.com/forum/ka...at-haftalik-genclik-dergisi-sirali-liste.html

raziel69

Kıdemli Üye
3 Tem 2010
151
124
Çok özgün bir düşünce, önce tarayıp foruma ekleyen ve sonra bütün halde sunan erdall arkadaşlara emekleri için teşekkür ederim.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,488
Emeğinize sağlık, fasikülleri birleştirmek kolay gibi gözükse de zor bir iş, boyutları sayfaları ayarlamak, çok teşekkürler.

Beydaba

Süper Üye
7 Mar 2010
92
444
Bir iki sayı eksiğim vardı..Şimdi tek dosya..

Çok çok teşekkür ederim...

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,645
bu kadar emek gerektiren ve özen harcanmış bir çalışma, gerçekten takdire değer heleki kahramanın, bizim sınırlı sayıdaki kendi kahramanlarımızdan olmasıda, değerini bir kat daha arttırmış. saygı ve selamlarla ÇOK TEŞEKKÜRLER.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,954
8,278
macelari nasil indirebilirim... herhangi bir link yok ;?

Mavi yazı ile görülen link tir tıklayın indirin. İyi okumalar dilerim. @vefalı Üstadıma ve BigMaster üstadlara teşekkür etmeyi unutmayalım.
Uzun zamandan beri @vefalı üstadımdan bir haber yok. Umarım sağlık durumu iyi ve huzurludur. Kendisine sevgi ve saygılarımı iletir. Bir an evvel Çizgi Diyarında görmek ümidiyle.