Fatih'in Fedaisi Kara Murat Haftalık Gençlik Dergisi Sayı 0001

bigmaster

Onursal Üye
21 May 2010
356
1,844
bszcfqnvnabhdxihb.jpg

Link:

Moderatör tarafında düzenlendi:

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,941
Sevgili Altay link kopuk demiş.Link yenilendi,keyifli okumalar.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,346
1,721
Pek sevdiğim birçizgi roman değil.Belki formatı ile uyşamadım.Yazısı bol olduğu içindi her halde.

Ama bir daha okumayı deneyeyim.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,066
kara murat bu sayısı 15 sayfa tespitlerime göre aleks macerasının bir sayfası eksik.arkadaşlar kaliteyi arttıralım diyorlardı sırası gelmişken yazayım dedim küçük bir ayrıntı ama paylaşmış oldum.saygılar

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Teşekkürler bigmaster ellerinize sağlık,zamanım el verdikçe aşk ve kan macerasını indirip nolstalji yapacağım. :)

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,066
kara muratın dolgu macerası olan aleks 1sayfa eksikti ayrıca link ziddu.com da yüklüydü.bigmaster kardeşin taramasını aynen aldım ve sadece eksik sayfayı koyarak yeni link veriyorum.saygı ve sevgiyle.

ginobili

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Şub 2010
151
1,611
Her kahramanın ilk sayısı önemli, 1974 yılı Ocak ayında Salı günü Günaydın'da çıkan reklamında bakın ne diyor "Çizgi Roman'da atılım"

ElWra9.jpg

hakkaten de atılım yaptı, Çarşambaları Tarkan-Kara Murat günüydü, 70leri yarım yamalak hatırlıyorum, ama seksenleri çok iyi hissettim, geçenlerde Kadıköy'de gazete bayiliği yapmış emekli bir büyüğümüz, çarşambaları Tarkan-Kara Murat cumaları Gırgır dergilerinden her hafta dört- beş bin sattığını anlatıyordu, düşünün sadece bir bayi, nerden nereye:(

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,362
İzmir
Zamanında gazete bayilerinden dergilerini satın aldığımı gayet net hatırladığım eşsiz Türk kahramanı. Mımçakoğlu Cüneyit abimiz (!) sayesinde filmlerini de izlerdik yazlık sinemada. Hey gidi günler... 35 yıl olmuş neredeyse...

Turko24

Yeni Üye
20 Eyl 2021
1
0
s.a. arkadaşlar aranıza yeni katıldım pc indirdiğim bu dosyayı hangi proğlamla açıp okuyabilirim? pc de rar ve zip kurulu.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
s.a. arkadaşlar aranıza yeni katıldım pc indirdiğim bu dosyayı hangi proğlamla açıp okuyabilirim? pc de rar ve zip kurulu.
Ben YAC Reader kullanıyorum üstadım. Gayet de memnunum. Her şeyi okuyor ve Kütüphaneside var ayrıca oraya yüklüyür ordan seçip okuyabviliyorsun. Rar, zip cbr, cbz, pdf hepsini okur.Tek sayfa çift sayfa okuma imkanı var, büyütme imkanı var.