KARA MURAT SAYI 290

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Üstadım adeta bana bayram yaşatıyorsunuz.Artık neredeyse bilgisayar başında bekliyorum, ne zaman yeni sayılar gelecek diye. Çok çok çok teşekkür ediyorum.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,451
7,069
Paylaşımlarınızı bende zevkle takip ediyotum.Emeğinize sağlık.İndirdiklerimi hemen inceleyemiyorum ama ilk fırsatta bakıyorum.Bugün 271.sayıda Tolganın bir sayfasının eksik olduğunu gördüm.Şimdi diyeceksiniz bulmuş bunuyor bir sayfanın lafı mı olur diye.Bende inceliyorum mesela yeni çıkan Kara Murat kitabında bir sayfa resim altına önceki sayfanın yazıları basılmış.Sözcü kitabevine yazdım hemen .Saygılar.

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,331
İstanbul
Paylaşımlarınızı bende zevkle takip ediyotum.Emeğinize sağlık.İndirdiklerimi hemen inceleyemiyorum ama ilk fırsatta bakıyorum.Bugün 271.sayıda Tolganın bir sayfasının eksik olduğunu gördüm.Şimdi diyeceksiniz bulmuş bunuyor bir sayfanın lafı mı olur diye.Bende inceliyorum mesela yeni çıkan Kara Murat kitabında bir sayfa resim altına önceki sayfanın yazıları basılmış.Sözcü kitabevine yazdım hemen .Saygılar.

Bulmuş ta bunuyor demeyeceğimize emin olabilirsiniz sevgili dostum.
Ben tarama yapmaktan Altan üstadımın paylaşımlarını inceleme fırsatını pek bulamıyorum.
Amacımız seriyi eksiksiz tamamlamak.
Onun için olduğunda eksik veya bozuk sayfaları bildirseniz memnun oluruz.
İlk fırsatta eksiklikleri gidermeye çalışacağız.
Saygılarımla

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,451
7,069
Bulmuş ta bunuyor demeyeceğimize emin olabilirsiniz sevgili dostum.
Ben tarama yapmaktan Altan üstadımın paylaşımlarını inceleme fırsatını pek bulamıyorum.
Amacımız seriyi eksiksiz tamamlamak.
Onun için olduğunda eksik veya bozuk sayfaları bildirseniz memnun oluruz.
İlk fırsatta eksiklikleri gidermeye çalışacağız.
Saygılarımla
Değerli üstadlarım zaten samimiyetinize güvenerek yazıyorum.İkinizin de emekleri çok büyük.Güzel bir uğraş yardımcı olmakda isterim.Saygılar.

1 Mar 2019
66
152
Ellerinize sağlık Altan Bey. Binlerce teşekkürler. Bu işlerin binbir zahmetle, uğraşla yapıldığını iyi kötü bilirim. Hakkınız ödenmez. Benim hayret ettiğim 48-50 yıllık bu dergileri bu kadar temiz bir şekilde muhafaza edebilmeniz. İnanın bende olsa kıyabilirmiyim!! itiraf ederim emin deyilim. Kıyamam herhalde. Ve buna rağmende yalnızca okuyucuları düşünerek tüm bunların kenarlarını kesip, özenle tarayıp ve yine özenle paylaşmanız!! Keşke hakkınızı ödememiz mümkün olsa. Bir sorum olacak: Sayfalar yüksek kalite ve büyük taranmış. Bu durum pek sorun deyil. Yalnız dergilerin orjinal görünümü bu şekilde siyahımsı deyildir sanırım!! Bir çok paylaşımınıza baktım hep siyahımsı. Böyle taramanın özel bir nedeni varmı merak ettim? Yorum yazanları okudum, pek bu duruma değinen olmamış, eğer kaçırmadı isem. Ben bilgisayar ve fotoşop kullanıyorum. İstenen şekle getiririm önemli deyilde, sadece merak. Siyahımsı taramanın özel bir nedeni varmı? Teşekkürler.