Kara Murat - Aşk ve Kan (Tam Macera)

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,988
8,411
Drzeko ve Altan üstadlarıma sonsuz teşekkürler. Fasikül sayılarının taranmasına ilave olarak yapılan bu güzel derlemelerde başlı başına takdire şayandır. Yapılan emeklerinizin karşılığı elbetteki ölçülemez hakkınız siz çizgi roman sevenlerinin üzerinde büyük tüm paylaşımcı dostlara da ayrıca teşekkürler iyi ki varsınız, İyi ki Çizgi Diyarı ailesindeyim.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
437
1,541
120 fasikülü indirip tek tek maceralara ayırdım da ne oldu. İşin ustası muhteşem bir düzenleme ile geldi Teşekkürler ''altan''

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,093
drzeko & altan üstatlar,
ellerinize ve emeklerinize sağlık.
Sağlıklı günleriniz olsun.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,451
7,069
Tam macera düzenlemesi çok güzel olmuş bende daha önce düzenledim ve ilk 8 macerayı kitap haline getirdim kitaplığıma koydum şimdi hedefte diğer maceraları var.Teşekkurler emekleriniz adına.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Üstadım eğer sakıncası yoksa bir şey sormak istiyorum. 300dpi düzenlemeyi hangi program ile yapıyorsunuz, ve eğer mümkünse o program ayarlarını öğrenmem mümkün mü acaba? Saygılar sunuyorum.

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,331
İstanbul
Üstadım eğer sakıncası yoksa bir şey sormak istiyorum. 300dpi düzenlemeyi hangi program ile yapıyorsunuz, ve eğer mümkünse o program ayarlarını öğrenmem mümkün mü acaba? Saygılar sunuyorum.

Sevgili dostum, önce Scantailor programında düzenleme yaparsın;

Sonra da Photoshopta

Scantailor download and video tutorials