Kara Murat'ın Maceraları (Liste)

Kara Murat'ın Maceraları (Liste)

Kara Murat

Like Tree48Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12.Nisan.2018, 22:58   #11
Aktif Üye

reader20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 80181
•Rep Seviyesi :
reader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond repute
Alıntı: abolardis´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Gayet derli toplu bir halde codex haline getirilmiş çok özel bir çalışma olmuş emekleriniz için çok teşekkür ederim.
Umarım başka konulara da bu şekilde el atarsınız.
Derli toplu bir halde ulaşmak gerçekten çok mühim.
Diğer taraftan aşağı yukarı hiç bir ayrıntıyı kaçırmamışsınız.
Gazete tefrikaları , romanlar , farklı yayınlar.
Gerçekten tebrik ederim.

Birde Yüzbaşı Volkan'ları bir dostumuz ele alıp düzenlese harika olacak.

Bizim kahramanlarımız ayrı. Diğer çizgi romanları da okuyorum. Ancak bizim kahramanlarımızdaki tadı bulamıyorum. Kara Murat düzenlemeleri epey vaktimi aldı. Yorucuydu ama bir o kadar da zevkliydi. Şimdi "Tolga" dergilerine göz atıyorum.
Hatır için çiğ tavuk bile yenirmiş. Söz vermeyeyim ama "Yüzbaşı Volkan"lara da sıra gelir elbet. Eğer Rabbim ömür verirse... Saygılar...
reader20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Nisan.2018, 20:31   #12
Aktif Üye

reader20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 80181
•Rep Seviyesi :
reader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond repute
Alıntı: senefru´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kara Murat 795 başlayan TK16-466,503-686,771- tekrar olanların da kapak fotoğraflarını rica etmiştim.....

Sevgili Kardeşim!
Her maceraya ait kapakları paylaşırken, tekrarlarının da kapaklarını paylaştım. İlgili maceraların kapak paylaşımı sayfalarında ilk yayın ve tekrar yayınların kapaklarını bulabilirsin. Saygılar...
abolardis ve serdar demircan bunu beğendi.
reader20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Nisan.2018, 22:30   #13
Onursal Üye

abolardis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 342938
•Rep Seviyesi :
abolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond repute
Bütün seriyi yeniden indirdim üstadım çok teşekkür ederim.Yeniden tam macera olarak okumak çok keyifli olacak.
Selamlarımla.
reader20 bunu beğendi.
abolardis isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Nisan.2018, 23:26   #14
Süper Üye

senefru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 6112
•Rep Seviyesi :
senefru has a reputation beyond reputesenefru has a reputation beyond reputesenefru has a reputation beyond reputesenefru has a reputation beyond reputesenefru has a reputation beyond reputesenefru has a reputation beyond reputesenefru has a reputation beyond reputesenefru has a reputation beyond reputesenefru has a reputation beyond reputesenefru has a reputation beyond reputesenefru has a reputation beyond repute
Her şey için teşekkürler....
abolardis ve reader20 bunu beğendi.
senefru isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14.Nisan.2018, 02:09   #15
Onursal Üye

HACILI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 134586
•Rep Seviyesi :
HACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond repute
Alıntı: reader20´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben çalışmamı yapıp, paylaşıma açtım. Artık takdir yöneticilerin.
Kara Murat dergilerindeki serüvenim hemen hemen bitmek üzere. Uzun soluklu bir çalışma oldu. Hiç bir şeyi kaçırmamaya çalıştım. Yine de hatalarım olabilir.
Tüm Kara Murat severlere teşekkür ederim.

Müthiş güzellikte harika bir emek ürünü ortaya çıkarmışsınız.
Ellerinize,kollarınıza emeklerinize sağlık.
abolardis ve reader20 bunu beğendi.
HACILI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 02.Kasım.2018, 22:42   #16
Süper Üye

aksamsefasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 30010
•Rep Seviyesi :
aksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond repute
mükemmel ötesi bir çalışma olmuş, arkasında çok emek ve özveri olduğu aşikar. ellerinize sağlık
reader20 bunu beğendi.
aksamsefasi isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
derleme, kapak resimleri, kara murat, macera listesi

Seçenekler
Stil