Kara Murat - Ölüm Yolu – Derleme

reader20

Onursal Üye
23 Kas 2011
855
18,768
Denizli
“Ölüm Yolu” 18 Haziran 1980 Çarşamba günü 334. sayıda yayınlanmaya başlanmıştır. Son bölümü 11 Mart 1981 tarihinde yayınlanan 372. sayıda yer almıştır.
“Ölüm Yolu” 6 Eylül 1989 tarihinde çıkan 815. sayıda tekrar yayınlanmaya başlamıştır. Son bölümü 31 Ocak 1990 tarihinde yayınlanan 836. sayıda yer almıştır.
Kara Murat'ın bu macerası 266 sayfadan oluşmaktadır.
Derleme tamamen renkli ve derginin orijinal boyutuna yakın taranmış dergiler tercih edilerek yapılmıştır.

Vr9J4r.jpg

Keyifli okumalar!

Son düzenleme:

dıgılmıgıl

Kıdemli Üye
2 Mar 2016
186
581
Emeğiniz için çok teşekkür ederim reader20.
Daha önce tarayıp bizlere sunan değerli insanlara da ayrıca saygılarımı sunuyorum.

hemşinli

Aktif Üye
11 Eki 2014
224
677
Son dört macera ve 14. macerası hariç, diğer maceraları bende mevcut. :)
Bende mevcut olan, tüm maceraları, en az iki defa okumuşumdur. :)

Karaoğlan, tarkan ve kara murat, benim favori üç çizgi romanım olduğu için ve geçmişte onları çokça okuduğum için, biraz ara verdim. Şu bir yıldır okumuyorum, biraz özleyeyim. :)

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Çok değerli ve önemli derleme çalışmalarınız için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.

1 Mar 2019
66
152
Reader kardeşimize çok çok teşekkürler. Kara Murat Ölüm Yolu derleme mecerası içinde 118. sayfadan itibaren kenarlarda siyahlık ve yıpranmışlık olan 60 kadar sayfa var. Bunları bir şekilde temizledim, pırıl pırıl oldu. Ben paylaşım yapmayı bilemem. Acaba Gmail yolu ile göndersem, yedek sayfalar olarak, paylaşımınıza ekleyebilirmisiniz? Kara Murat sever arkadaşlarımıza bir nebze katkımız olsun isterim.

reader20

Onursal Üye
23 Kas 2011
855
18,768
Denizli
Reader kardeşimize çok çok teşekkürler. Kara Murat Ölüm Yolu derleme mecerası içinde 118. sayfadan itibaren kenarlarda siyahlık ve yıpranmışlık olan 60 kadar sayfa var. Bunları bir şekilde temizledim, pırıl pırıl oldu. Ben paylaşım yapmayı bilemem. Acaba Gmail yolu ile göndersem, yedek sayfalar olarak, paylaşımınıza ekleyebilirmisiniz? Kara Murat sever arkadaşlarımıza bir nebze katkımız olsun isterim.

Yapılan her çalışmanın değeri vardr. Eğer çalşmanızı gönderirseniz, bizler de paylaşırız.
Saygılar!..

1 Mar 2019
66
152
Tamam hemen göndereyim, G.Mail ile gönderebilirim G.Mail yazın göndereyim. Üstteki mesaja yanıt niteliğindedir. Alıntı yapmak isterim ama nasıl yapılıyor bilmiyorum.

1 Mar 2019
66
152
Çok özür dilerim. Böyle elektronik araçları kullanmayı pek beceremem. Özelden mesaj nereye geliyor? G.Mail de yok. Buraya telefon yazmak yasaktır. Facemde yok!!? Nasıl bulacağım onu?

1 Mar 2019
66
152
Maalesef ben Çizgi diyarını açınca öyle bildirimleriniz diye bir şık yok. Göremedim. Ama hallettim. Bugün saat 16 suları Hüseyin Ganimerttürk isimli arkadaşımızın g.mailine gönderdim. Hüseyin Reader Arkadaşımıza, size ulaştıracak. Teşekkürler.

1 Mar 2019
66
152
Maalesef Çizgi Diyarını açınca Ana sayfada Bildirimleriniz diye bir şık yok. Ama yinede hallettim. Bugün saat 16 suları Hüseyin Ganimerttürk arkadaşımızın g.mailine gönderdim. 68 temizlenmiş sayfa.O size Reader arkadaşımıza ulaştıracak. Teşekkür ederim. Bu mesajı ikinci defa yazdım. Birincisi kayboldu.