Kara Murat'ın (Vahşi ve Güzel) Macerası

reader20

Onursal Üye
23 Kas 2011
849
18,578
Denizli
“Vahşi ve Güzel” Kara Murat dergisinde yar alan 2. maceradır. 26 Haziran 1974 Çarşamba günü 22. sayıda yayınlanmaya başlanmıştır. Son bölümü 18 Aralık 1974 tarihinde yayınlanan 47. sayıda yer almıştır.
29 Aralık 1982 tarihinde çıkan 466. sayıda tekrar yayınlanmaya başlamıştır. Son bölümü 22 Haziran 1983 tarihinde yayınlanan 491. sayıda yer almıştır.

Vahşi ve Güzel (Kapak Resimleri)

Kara Murat'ın bu macerası 201 sayfadan oluşmaktadır. Midilli Adasında geçmektedir.
Derleme yapılırken derginin orijinal boyutuna yakın taranmış dergiler tercih edilmiştir.
Vahşi ve Güzel (Derleme)

"Vahşi ve Güzel"in devamı olan "Ölümün Gölgesinde" macerasıyla beraber yapılmış derlemesi de vardır.
Vahşi ve Güzel + Ölümün Gölgesinde

Ayrıca "Vahşi ve Güzel" macerasının romanı da basılmıştır.
"Vahşi ve Güzel" Romanı

“Vahşi ve Güzel” macerası çeşitli dönemlerde gazete tefrikalarında da yer almıştır.
Gazetelerde "Vahşi ve Güzel"

Son düzenleme:

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Sevgili dostum harika paylaşımlar yapıyorsun, bunun için çok teşekkür ederim fakat sizin yapmış olduğunuz paylaşımların hiç birini açamıyorum. Acaba neden açılmıyor. Denemediğim yöntem kalmadı, açılmıyor.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili dostum harika paylaşımlar yapıyorsun, bunun için çok teşekkür ederim fakat sizin yapmış olduğunuz paylaşımların hiç birini açamıyorum. Acaba neden açılmıyor. Denemediğim yöntem kalmadı, açılmıyor.

Sevgili Özer Topsoy bu dosyalar 7-zip ile sıkıştırlmış bu nedenle indirdiğiniz dosyanın üzerine mouse ile gelip sağ tıklayıp birlikte aç deyip 7-zip ile açmanız gerekiyor.
Sonra içindeki dosyayı dışarı alabilirsiniz.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Sevgili savok dosyayı dışarı çıkartıyorum, daha sonra rar formatında dosya oluşturup cbr ye çeviriyorum, fakat yac reader de bir türlü okumuyor. Diğer indirdiklerimde yapmış olduğum işlem de aynı fakat sorun yaşamıyorum.

reader20

Onursal Üye
23 Kas 2011
849
18,578
Denizli

Sevgili dostum!
Paylaşımları "rar" uzantılı olarak paylaşıyorum. Uzantısını "cbr" olarak değiştirmek yeterli. Başka bir işlem yapmaya gerek yok. Ya da dosyayı indirdikten sonra direk "Buraya çıkar" komutuyla çıkarmayı deneyin.
Şimdi acaba bir sıkıntı mı var diye (Vahşi ve Güzel) in kapak resimlerini indirip kontrol ettim. Gayet rahat açılıyor.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Sevgili reader20 dostum aynen dediğin gibide yaptım yine açılmıyor.Cbr ye çeviriyorum açılmıyor. Siz hangi okuma programı kullanıyorsunuz, ben yac reader kullanıyorum acaba ondan mı açılmıyor.

reader20

Onursal Üye
23 Kas 2011
849
18,578
Denizli
Sevgili reader20 dostum aynen dediğin gibide yaptım yine açılmıyor.Cbr ye çeviriyorum açılmıyor. Siz hangi okuma programı kullanıyorsunuz, ben yac reader kullanıyorum acaba ondan mı açılmıyor.

Sevgili OZERTOPSOY dostum. Ben CDisplayEx programını kullanıyorum. Dediğin gibi belki programdan kaynaklanıyor olabilir. Şimdi "Vahşi ve Güzel" derlemesini indirip kontrol ettim. Problem yoktu.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Reader dostum dosyayı bende açamadım bunun çözümü şöyle çok kolay olur,
Rar dosyanızı sağ tıklayıp arşive ekle deyip o çıkan dosyayı burada paylaşırsanız herkes kolayca ulaşacaktır.
Emeklerini için teşekkürler, selamlar.:)

reader20

Onursal Üye
23 Kas 2011
849
18,578
Denizli
Reader dostum dosyayı bende açamadım bunun çözümü şöyle çok kolay olur,
Rar dosyanızı sağ tıklayıp arşive ekle deyip o çıkan dosyayı burada paylaşırsanız herkes kolayca ulaşacaktır.
Emeklerini için teşekkürler, selamlar.:)
Sevgili dostum!
Sizin söylediğiniz gibi yaparak "Vahşi ve Güzel" derlemesini yeniden yükledim. Alternatif link olarak ekledim. İndirip kontrolünü yaptım. Çalışıyordu. Bir dener misiniz. Proplem bu şekilde çözülürse, bundan sonraki yüklemelerde aynı şekli uygularım. Saygılar...