Kaptan Venüs Alfa Yayınları Cilt No 11 - Sonsuzluğun Ötesine

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
IMG_0000.jpg

Kapaktaki astronot sanki bir dönemin Hayat Bilgisi kitaplarında yer alıyordu gibi hatırlıyorum.
Enteresan bir görüntü. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,792
Darkwood
çok teşekkürler sevgili bakunin şu sıralar pek online olamıyorum fakat siteye girdiğimde bu güzelliklerle karşılaşmak çok sevindirici oluyor.

Savagesword

Yeni Üye
25 Nis 2010
12
5
İndirdim, okudum, arşivledim. Emek ve paylaşım için çok teşekkürler... :)

Venüs bu macerada pek uslu duruyordu nedense... Barbarella'lığı gitmiş daha bir edepli olmuş. Ali Recan çizmemiş gibi geldi bana ama çizer bilgisine rastlayamadım.

Lami Tiryaki

Onursal Üye
21 Nis 2009
513
3,729
Selam,
Affınıza sığınarak ilk mesajdaki bir hatayı düzeltmek isterim. Fasikül 11 diye konulan kapak resmi hatalı. Kaptan venüs 27. fasiküle kadar olan yayınları üçerli ciltler halinde 9 cilt olarak yayınlandı. Sorasında 10. ciltten itibaren "NO" adı altında 64 sayfalık ciltler halinde yayınına devam etti. İşte mesajdaki 11 numaralı sayı bu "NO" başlıklı serideki cilde ait olup 11. fasikül kapağı değildir. Fasikül 11 bende cildin içinde olduğu için tarayamıyorum. Ancak aynı kapak No serisinin 26. sayısında aynen kullanıldı(aşağıdadır). Photoshop'tan anlayan bir arkadaş kapaktaki No 26'yı Sayı 11 yaparsa böyle de kullanabilirsiniz.

Selamlar
Lami Tiryaki