Kaptan Swing Orjinal Liste Sayı 107 Meken Retin İkinci Hayatı (Siyah)

karali111

Yeni Üye
5 Haz 2009
48
8
rapid e yüklemişsin
free olarak indirmenin imkanı yok
paylaşamadın ki niye teşekkür edeyim
bütün yüklemelerin öyle
ben senin paylaşıma sunduğun hiçbir şeyi paylaşamadım.
yanlış anlamayın bu sadece ısrarla bir tek rapid i kullananlara bir sitem dir.

kambozlu

Süper Üye
24 Ağu 2009
1,217
2,300
otuzdört'ün çamlıcası
dostum senin rapidden neden yükleme yapamadığını anlayamadım.rapid benim şirketim değil.herkesin indirme yapabildiği yerde sen niye yapamıyorsun.yalnız rapidde şöyle bir uygulama var.premium üyelerin yoğun yükleme yaptığı saatlerde free üyelere kısıtlama yapıyor.mesela saat 17'den önce indirme yapıyorsun ama daha sonraki saatlerde sorun çıkıyor.bunun benim rapide yaptığım yüklemelerle alakasını anlayamadım.başka bir sorun olduğunu sanmıyorum.

kambozlu

Süper Üye
24 Ağu 2009
1,217
2,300
otuzdört'ün çamlıcası
daha önce dosya t.c sitesine yükleme yapıyordum.siteyi kapattılar.media yükleme sitesinde yüklemede sorunlar çıkmasından bıktım.sadece rapidde yükleme problemi olmadı.takip edebildiysen bazı zamanlar 10-12 yükleme bile yaptığım oldu.başka sitelerde bu imkan yok.ayrıca bende diğer paylaşımcıların dosyalarını hep rapidden indiriyorum.aynı indirme problemi akşam saatlerinde bende yaşıyorum.ayrıca teşekkür beklediğimi kim söylemiş.burda insanlar gönüllü paylaşım yapıyor.senin problemin rapidle.beni haksız yere kırma lütfen.

kambozlu kafanı yorma kardeşim, arkadaşın moderatörlerce gözden kaçan kopyala yapıştır mesajlarından biri daha bu. Amaç üzüm yemek değildi bu mesaj içeriğinde amaç klasik olarak bağcıyı dövmekti.

http://www.cizgidiyari.com/forum/savas-alfa-haftalik-sayi-10-torpido-harek-ti-t9958.html

sağol dostum.arkadaş gönül koymuş.yanlış anlamasını istemediğimden izah edeyim dedim.:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
bozan kardeşimizin geçen Tsubasa ile bir sohbeti vardı, kısaca sitenin doğru yolda olduğunu birbirleriyle paylaşıyorlardı dostlarımız. Haklıdılarda kısa zamanda gerçekten çok şey başarılmışdı birlikte olmanın gücüyle forumda.

Gelelim konumuza kambozlu ve diğer üye dostlarım bu kadar güzel olayın içinde arada bir böyle tatsızlıklarda yaşanacak. Yaşanacakki daha fazla kenetlenelim, yanlışlarımızı sentezleyelim gerektiğinde tartışalım. Ama hep saygı çerçevesi içinde doğrularımızı savunarak.

Benim gözümde hepimiz bu forumun bir üyesi değil ferdiyiz artık bundandır ki hatalarımızdan, karşımızdakini kırmamızdan mesulüz. karali111 kardeşim forumda online gözüküp off değilsen sendende bir özür beklemek hakkımız diyor. Konuyu kendi açımdan sonlandırıyorum.

Saygılar.

karali111

Yeni Üye
5 Haz 2009
48
8
değerli kambozlu kardeşim
öncelikle rapid konusundaki mesajım seni ve hatta üstat bakunin ve diğer arkadaşlardan birini
en ufak derece de kırmış, incitmiş yada üzmüş ise en içten özürlerimi lütfen kabul edin.
sizlerin bu foruma verdiğiniz emekleri göz önüne alırsak benim sizlere en ufağından bile olsa kötü birşey söylemeye hakkım yok.
rapid konusundaki mesajımda yanlış anlaşılmasın. rapidde indirme yapamıyorum bu yüzden sizlerden
mümkün olursa destek istedim. ama olmazsa da canınız sağolsun.
ayrıca colinmccay in bahsetmiş olduğu şekilde bir niyetimde hiç bir zaman olmamıştır. Emeğe her zaman saygı duydum.
Forum üyelerinin kardeş gibi olduklarına ve sıkıntılarını birbirleriyle paylaşırlarsa çözüm bulabileceklerine inandığım için
belki biraz fazlaca "sitemkar" sayılabilecek (bunun içinde özür dilerim) mesajı birkaç kardeşime yazdım.
Ayrıca cevaplarındaki anlayışlı yaklaşımın içinde teşekkür etmek isterim.
saygılarımla

Son düzenleme:

kambozlu

Süper Üye
24 Ağu 2009
1,217
2,300
otuzdört'ün çamlıcası
değerli kambozlu kardeşim
öncelikle rapid konusundaki mesajım seni ve hatta üstat bakunin ve diğer arkadaşlardan birini
en ufak derece de kırmış, incitmiş yada üzmüş ise en içten özürlerimi lütfen kabul edin.
sizlerin bu foruma verdiğiniz emekleri göz önüne alırsak benim sizlere en ufağından bile olsa kötü birşey söylemeye hakkım yok.
rapid konusundaki mesajımda yanlış anlaşılmasın. rapidde indirme yapamıyorum bu yüzden sizlerden
mümkün olursa destek istedim. ama olmazsa da canınız sağolsun.
ayrıca colinmccay in bahsetmiş olduğu şekilde bir niyetimde hiç bir zaman olmamıştır. Emeğe her zaman saygı duydum.
Forum üyelerinin kardeş gibi olduklarına ve sıkıntılarını birbirleriyle paylaşırlarsa çözüm bulabileceklerine inandığım için
belki biraz fazlaca "sitemkar" sayılabilecek (bunun içinde özür dilerim) mesajı birkaç kardeşime yazdım.
Ayrıca cevaplarındaki anlayışlı yaklaşımın içinde teşekkür etmek isterim.
saygılarımla

sorun yok.yola devam.biraz iyileşeyim hele sürprizler yolda.bugünde karın azizliğine uğradık.köprüler kapalı.teslim alacağım ÇR'ler avrupa yakasında kaldı.haberiniz olsun.:d