Kaptan Swing BRİK Fasikül Sayı 7 - Korsanlar Şehirde (Tek Sayfa Düzenleme)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,629
kaptanswingbrkfasiklsay7korsanlarehirde.jpg
kaptanswingbrkfasiklsay7korsanlarehirde.gif

Kaptan Swing BRİK Fasikül Sayı 7 - Korsanlar Şehirde.rar 65.9 MB

Aşağıda Kaptan Briki tarayarak foruma kazandıran Bay_xe sonsuz hürmetler. Çift sayfa tek sayfa olarak düzenlenmiştir.

http://www.cizgidiyari.com/forum/ka...g-brik-no-7-haftalik-mecmua-02-06-1970-a.html

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
39
43
denizci
Eline sağlık üstadım da; hani Zagor'lar bitmeden başka bir şey yapmayacaktın da Mister No'yu yapmam dedin üstadım :( gel sen bir daha düşün şu işi dostum :D

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,629
Eline sağlık üstadım da; hani Zagor'lar bitmeden başka bir şey yapmayacaktın da Mister No'yu yapmam dedin üstadım :( gel sen bir daha düşün şu işi dostum :D

Abi istisnalar kaideyi bozmazmış, sıkıldım ara verdim, yaklaşık 5-6 macerayı tamamladım beklemede şu an, acelesi yok, bundan sıkılır ona başlarım.

Bu arada eser aranıyormuş diye duydum ona yoğunlaşayım dedim.

Gerçi comic ci değilsin ama ne yapayım öyle güzel Marveller yakaladımki One Shot Graphic Nobel 80 adet kadar birazdan ön izleme konusunu açacağım bir yandan da yükleniyor.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,759
İstanbul
Çalışma için teşekkür ederim, sevgili gandor08.

Forumun on parmağında on marifet olan isimlerinden birisi de sensin. Enerjini, üretkenliğini, paylaşma arzunu ve çizgi roman sevgini hayranlıkla takip ediyorum.

Düzenlemeye baz teşkil eden taramanın konusunu link olarak vermen de önemli bir incelik. Emeğe duyulan saygının net bir ifadesi.

Taramanın sahibi Bay_x üstadımıza ve sana teşekkür ediyorum, sevgili gandor08. Sizler tüm kötülüğüne rağmen bu dünyayı çekilir kılıyorsunuz.