Kaptan Swing İlhami Alpagut No 273 -Tuzaklar Denizi

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,187
rgsMCkR.jpg

Saygılarımla.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,669
Kasımpaşa
Peşpeşe gelen iki sayı ile 70'li yılların ortasına gidiverdik..
Benim için çizgi romanın her türlüsünün her sayısının alındığı yıllar, benim kişisel altın çağım..
Teşekkürler dostum..

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Ben Kaptan Swing'i de, sitedeki en iyi taramalardan derleyerek macera bazında düzenleyeceğim inşallah. Ama önce şu taşınma işinin sıkıntılarını atlatmam gerekiyor.

Bu taramalar, o işe giriştiğimde çok işime yarayacak.

Teşekkür ederiz değerli üstadım. Elinize, yüreğinize sağlık.

12 Şub 2010
15,006
543,799
Sevgili savok'un çizgi romandaki altın çağı, Yücel ustanın da altın çağı gibiymiş.

Bunlar ne güzel kapaklarmış.

Keyifli olacak okumak.

Çok teşekkür ediyorum sevgili bay_x dostum, saygılar...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,773
İstanbul
Mister Böf'ün yaptığını kendisine yakıştıramadık doğrusu. Çıkar elde etmek amacıyla şantaj yapmak kötülere yakıştırdığımız bir davranış biçimi. Neyse, bir seferlik affedelim.

Bu öyküde de hain casus beklenmedik birisi çıktı. Ama aslında biz biliyorduk, değil mi? :)

Bu güzel paylaşım olağanüstü bir müjdenin de habercisi oldu:

Ben Kaptan Swing'i de, sitedeki en iyi taramalardan derleyerek macera bazında düzenleyeceğim inşallah. Ama önce şu taşınma işinin sıkıntılarını atlatmam gerekiyor.

Çok kapsamlı bir proje bu. Çok zaman harcamak gerekecek. Şimdiden çok teşekkür ediyor ve kolaylıklar diliyorum. Bu projeyi gerçekleştirirken muhakkak caretta üstadımızdan destek alın diye naçizane bir öneride bulunayım.

Nefis tarama için Bay_x üstadıma teşekkür ediyorum.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,236
Kamlançu

Üstadım, elimdeki düzenlenecek taramalar bitsin de tam macera düzenlemeyi düşünen olursa Kaptan Swinglere el atayım diyordum. Eğer böyle bir işe başlayacaksanız, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Beyazlatma, tek sayfa düzenleme vs ne gerekiyorsa. Önce bir organizasyon yapmak lazım tabi, yapılan çalışmalarda çakışma olmasın diye. Neyse, siz şu taşınma işini bir atlatın, daha sonra bu işlere girişelim...