Kaptan Swing İlhami Alpagut No 415 - Gümüş Tabak

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,078
Bursa
6wjv.jpg

ozanbarış & palio68 çalışmamız ile Ontario gölüne hafta sonu gezisi yapalım .
Bu akşam özellikle son sayıları seçtim ilk sayılar nasılsa garanti altında..:D
İlhami Alpagut fasikül serisi Swing'lerin son sayısıdır .
Tüm çizgi sever dostlara keyifli okumalar

checkitfo6.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Bu çok özel Kaptan Swingler için yürekten teşekkür ederiz değerli üstadım.

"Bu gün bayram, erken kalkın çocuklar..."

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,744
Kıbrıs
Bulunması oldukça zor son fasikül Alpagut Swing.Meraklıları bilirler Tay Zagor ve Karakoç
Teks fasiküllerinin son sayılarını da bulmak oldukça güçtür.İşte Ozan Barış&Palio dostlarımız bu sayıyı foruma kazandırdılar. Caretta ve Bay_X de her zaman desteğe
hazırdırlar. 415 fasiküllük Alpagut fasikül serisini de gözümüze kestirdik bir kere...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,669
Kasımpaşa
İşte en sevdiğim serinin son sayısı..
caretta ve bay_x dostlarımdan gelen güzel haberler..
Palio68 ve ozanbarış dostlarımızın varlığı..
Çok yaşayın efendim..
Sağlıklı ve mutlu olun, onları da bizimle paylaşın..
Teşekkürler dostlar..

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
Çok sağolun üstadlarım :)

Bulunması oldukça zor son fasikül Alpagut Swing.Meraklıları bilirler Tay Zagor ve Karakoç
Teks fasiküllerinin son sayılarını da bulmak oldukça güçtür.İşte Ozan Barış&Palio dostlarımız bu sayıyı foruma kazandırdılar. Caretta ve Bay_X de her zaman desteğe
hazırdırlar. 415 fasiküllük Alpagut fasikül serisini de gözümüze kestirdik bir kere...

Abi bir şeyleri gözünüze kestiriyorsunuz ya; bayılıyorum, görüşünüz hem açık olsun üstadım :D

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,773
İstanbul
Yaşlar ilerledikçe okuduğumuz çizgi romanların yelpazesi de genişledi, çeşitlendi. Ancak bu çeşitliliğe rağmen hiç vazgeçemediğimiz bazı çizgi romanlar var ki Kaptan Swing de benim için onlardan birisi.

Kahramanlarımızın hayatta kalmasının en büyük nedenlerinden birisi düşmanlarının kör nişancılığı. Baksanıza yine iki metreden bir atış ve sadece başı sıyırıp geçen bir kurşun. Ne çok rastlamışızdır okuduğumuz çizgi romanlarda bu sahneye.

Sonra sahibinin ve / veya Gamlı Baykuş'un yapamadığını yapan bir köpek; Puik. (Kısa bir süre önce, caretta üstadımızın paylaştığı Sıkavar Sırtlanı adlı macera sayesinde asıl adının Flok olduğunu öğrenmiştik. Türkiye'deki yayın serüveninde Flok'u Puik yapan kimdi acaba? ). Puik'in kahramanlarımızı müşkül durumlarından kurtarmasına defalarca şahit olmuşuzdur. Yani aslında Puik olmasa Kaptan Swing'in ve dostlarının ömrü çok kısa olabilirdi. :)

Ama olsun; belki de bütün bu naiflikleri yüzünden seviyoruz Kaptan Swing'i.

Bu güzel kitap için ozanbarış ve palio68 üstadlarıma teşekkür ediyorum.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,051
75,670
hiçbiryerde :)
Son sayı biraz hüzün de barındırıyor içinde.
Son sayı olduğunu bilmesem daha farklı bakardım.
İlkler gibi sonların da ayrı güzelliğini yaşatan
Ozanbarış & Palio68 dostlara teşekkürler...