Kaptan Swing İlhami Alpagut Sayı 092 - X-13 Planı

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,744
Kıbrıs
X-13 Planı adlı bu macera bir Türk çizimi.Çizerin imzası yok.
Kolaj olarak düzenlenmiş bir macera. Kaptan Swing'in yerine geçen bir benzeri Ontario Kalesi'nin az kalsın İngilizlerin eline geçmesine sebep olur.
İlginç diyaloglar:'Zıkkımın pekini için;hay kokmuş hamsiler;
bana vahşi diyorsun-hele şu tersliğe bak-gözün yabani görsün-aynaya bak a salak'. Gerçek Swing'in sahtesinin paltolonunu düşürerek boxer donunu ortaya çıkarması.
'Sahtekar olduğun anlaşıldı;ben bu tip don giymem'diyen gerçek Swing acaba slip tipi don mu giyiyor bilemedim!!!
Bu don paça Swing macerasını seveceğinizi umarım...

163qcq.jpg

166afsf.jpg

Sandıktan devam...:D
İyi okumalar dilerim.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,180
Biliyorum,bu seride kırmızılar mavi olacak gibi:D
Emeklerin için teşekkür ederim üstadım.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,187
Müthiş enerjinize ve paylaşım azminize imrenmemek mümkün değil üstadım. Ne kadar teşekkür etsem yetersiz kalacağı kanaatindeyim. Saygılarımı sunarım.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,701
TAM 35
Vallahi hocam ne sandıkmış insanın ada vapurlarından birini kaçırıp Kıbrıs'a çıkarma yaparak o sandığı kaçırası geliyor.:) Gönülden paylaşımınız için teşekkürler.

birmehmet

Süper Üye
4 Eki 2009
554
423
çizer türk ama hala tüm ingilizler çarpık dişli ,
bi eli yüzü düzgün "kızılurbalı" göremedim desem yeridir şu swing romanlarında :)
elde swing kalmamıştı, paylaşımınız iki kat değerli oldu
teşekkürler

cemsultan

Aktif Üye
25 Eyl 2009
403
394
Bizimkiler İtalyanlar olmadan da işi götürebiliyorlarmış demek Caretta Abi.Teşekkürler ,emeğinize sağlık:)

12 Şub 2010
15,006
543,799
Çok değerli sayılar

Sevgili caretta'nın sandığının dibi yok anlaşılan:)

Kıbrıs'tan Mersin'e köprü olacak caretta paylaşımları, şimdiden karasularına geldi bile

Teşekkürler sevgili dostum