Kaptan Swing İlhami Alpagut No 038 - Üç Yıldız

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,187
cgLWlbV.jpg

Dostum ilkhantok işten dönmeden yetiştirmeye çalıştım; ama herhalde başarılı olamadım, geciktim…
Yorgunluk kahvesini yudumlarken, aşağıdaki şarkı eşliğinde kitaba gerekli işlemleri yapardı.
Özür dilerim üstadım; başka zaman telafi etmeye çalışırız.

Son düzenleme:

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Yine Bay_x yine Orjinal bir paylaşım...

Orjinal paylaşımın için ilk teşekkür şansını yakalamak benim için büyük bir mutluluk...

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Dostum ilkhantok işten dönmeden yetiştirmeye çalıştım; ama herhalde başarılı olamadım, geciktim…
Yorgunluk kahvesini yudumlarken, aşağıdaki şarkı eşliğinde kitaba gerekli işlemleri yapardı.
Özür dilerim üstadım; başka zaman telafi etmeye çalışırız.

Yetiştirdin dostum, hatta bugün erken gelmeme ragmen (çogunlukla 20:30 dan önce gelemiyorum),indirmeden kahvemi yapıp şarkı eşliginde okuyacagımdan emin olabilirsin; bu seriye verdigin katkın için senin hakkını nasıl ödeyecegim bilemiyorum :9 ama yinede sen telafi etmeye çalış :Ğ:Ğ:Ğ:Ğ bol bol Kaptan swing paylaş bu arada ben de hakkını ödemek için bir yol arayayım:9 çok ama çok teşekkür ederim

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Ne kadar güzel insanlarla dost olduk burada; bizler için iş edinmişler tarama-düzenleme-paylaşma işini...

Çizgi roman okumak güzel ama sizin gibi masal insanlarıyla aynı ortamda bulunmak daha güzel.

Çok teşekkür ederim. Elinize, gözünüze, gönlünüze sağlık.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Bay_x kardeşim ben üç gün boyunca evimde değildim,öğle üzeri geldim uyudum uyandım diyara girdim ve bu güzel kitabı gördüm.Sana çok teşekkür ederim en iyi akşamlar senin olsun.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Şimdinin generalleri uzaktan kumanda ile savaşı yönetirken o zamanın kızılderili şefleri mızrak elde mücadeleye katılıyorlarmış, kapaktan anlaşıldığına göre. Kapağın aksine içerde Gamlı Baykuş'tan başka Kızılderili yok. Başı ve sonu hariç kırmızceketliler bile yok, siviller arasında geçen gizemli bir olay kurgusuyla sunulan öyküde.

Teşekkürler, üstad.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Bu kitaplara sahip olmayı hangi çizgi romansever istemez ki...
Sayenizde arşivlerimizdeki ayrıcalıklı yerini aldı bile; teşekkür ediyor,
saygılarımı iletiyorum.

bayrakzaf.gif

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,624
hiçbiryerde :)
kızılderili ve kırmızı urbalılar yoksa
western tadında bir macera olmalı,
okuyalım o zaman...
elinize sağlık bay_x,
müzik te güzel şimdi,keyfimiz de...

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,914
evet, indirdim itiraf ediyorum. son zamanlarda paylaşılan kaptan swinglerin hepsini indirdim ve dahası bundan sonraki paylaşılanlarıda indireceğim.
iyiki gelmişsin bay_x
iyiki savok türkçe karakterli nick kullanmıyorsun diye seni banlamamış:)

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
ilk çıktığı yıllarda 37 sayı ile alakası olmayan maceraydı,sonraki sayılarda macera başını bulduğumda ilk kez 128 sayfalık tam macera olduğunu fark ettim bana ilginç gelmişti.TEŞEKKÜRLER sevgili x.