Kaptan Swing-Hoz Özel Seri!Sayi-64_2-Ölüme Meydan Okuyus

göksel C.

Süper Üye
11 Haz 2009
512
2,790
img001dxd.jpg

img067.jpg

keyifli okumalar arkadaslar...:wbtr:

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,669
Kasımpaşa
Paylaşmanın zevki ve heyecanı geç saat dinlemiyor,
doğallıkla diğer dostlar uykuda olduklarından
sabah kalkınca hoş bir sürpriz oluyor..
Bayılıyorum böyle sürprizlere
Eline sağlık sevgili dostum..
Sevgilerimle..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,180
Eline sağlık değerli dostum...
Paylaşım ve emeğin için teşekkür ederim.

mkurt

Süper Üye
26 May 2010
1,829
467
göksel C. ellerin dert görmesin kardeş...Teşekkürler...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Değerli kardeşim büyük emek vermişsin ellerin dert görmesin,çok sağolasın.
Sevgili kardeşim paylaştığın için çok teşekkür ederim,iyi geceler dilerim.

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Bana göre Swing bir bakıma Teksasın yerini almış bir çizgi romandı. İleri yaşlardada sıkılmadan okunabilen kurgu ve diyaloglarıyla biz çizgi roman tutkunlarının vazgeçilmezleri arsına girmeyi başardı. Ben hâlâ zevkle okuyabiliyorum. Sahip olmak denilince o apayrı bir tutku tabiki, Sahip olmak konusunda en çocuksu olanların bile hâlâ bu yaşımda sahibi olmayı isterim. Çizgi romanın artık gençler tarafından okunmadığına hatta bazıları tarafından hiç bilinmediğine üzülüyorum dersem yanlış olmaz. Neden derseniz tam olarak bilemiyorum. Belki bencilce duygularla benim sevdiğimi gençlerde sevsin istiyorum. Kimbilir belkide hiç tutkunu kalmayınca Çizgi roman çizenlerde kalmayacak korkusuyla böyle düşünüyorum. Bilemiyorum. Fakat herkesin olmasada pek çok insanın çizgi roman okumasını arzuluyorum. Bilmem belki kötü belki iyi düşünüyorum.Fakat ben böyle düşünüyorum.
İşte çizgi roman paylaşan dostlar, kardeşler, sizler çizgi roman okuyanın azalıp azalıp tamamen bitmesini önlemede çok büyük emek sarfediyorsunuz. Sizlerin paylaşımının kişisel olarak benim işime yaramasından çok, çizgi roman tutkunlarının yok olmasını önlediğiniz için sizlere kucak dolusu teşekkürler ediyorum.

Sağolun varolun.