Kaptan Swing - Maken Ret'in İkinci Hayatı (renkli)

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,786
Darkwood
yggtyty89.jpg

Kaptan Swing - Maken Ret'in İkinci Hayatı (renkli)

arkadaşlar bu kitap sevgili dostum Mehmet Ali'nin paylaşmış olduğu swing hoz serisi 21.kitabın renkli çevirisidir...
kapak olmadığından dolayı kapağıda dizayn etmeye çalıştım umarım beğenirsiniz...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163
Serkan kapak harika olmuş ayrıca analadığım kadarıyla kapak resmini içerdeki bir kareden almışsın.Göründüğü kadarıyla renklendirmesi nefis.Bizim için tam bir ziyafet hazırlamışsın.Ellerine sağlık

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,786
Darkwood
Serkan kapak harika olmuş ayrıca analadığım kadarıyla kapak resmini içerdeki bir kareden almışsın.Göründüğü kadarıyla renklendirmesi nefis.Bizim için tam bir ziyafet hazırlamışsın.Ellerine sağlık

kapağı şöyle yaptım sevgili sinbad aslında orjinal italyada çıkan kapak bu fakat ebat olarak küçük olduğundan dolayı yazıların dışında olan resmi aldım photoshopla kitabın sayfa ebatına uygun bir kapak yapmaya çalıştım...beğendiğine sevindim...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,875
kapak çalışması çok güzel olmuş her zamanki gibi eline sağlık kardeşim kitap içinde ayrıca teşekkürler

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,843
Navajo Köyü
tşk serkan bi ben bu kitabı çok aramıştım birde bir isteğim olcak kaptan swing 404 ve 405 uğursuz kitap paylaşabilirsen sevinirim
çok tşk abicim