Kaptan Swing - Kahramanlar Karakolu

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,786
Darkwood
img0035c.jpg

Kaptan Swing - Kahramanlar Karakolu

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
@serkan@ kardeş paylaşımlarını epeydir indiriyorum ama bir teşekkür etme fırsatı bulamamıştım.Sana ve diğer paylaşımda bulunan tüm dostlara en içten teşekkürler.

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,786
Darkwood
olsun kardeş zaten dostlar arasındaki paylaşımlarda önemli olan yararlı olabilmek ben uploadlarken ve siteye eklerken mutlu oluyorum sizde aynı fikirdeysniz amaç yerini bulmuş demektir.

fahri359

Süper Üye
28 Mar 2009
774
260
Sayende mutsuz olmak eldemi, insan paylaştıklarını görünce günün yorgunluğu anında gidiyor..

muratece1970

Yeni Üye
17 Nis 2009
5
0
SAYI 4 DEMİŞSİN AMA ( Kaptan Swing Aksoy 003 - Hainler, Kahramanlar Karakolu ) AKSOY YAYINLARINDAKİ BÖLÜM. SAYFA NUMARASI BİLE AYNI. ACABA ORJİNAL SAYIDAKİDE AYNI MACERADA BULAMAYIP AKSOYDAKİNİ Mİ KOYDUN. ÇÜNKÜ SERİ TAMAMLANSIN İSTİYORUM

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,952
8,270
Linkleri çalışmayanları tespit etmeniz halinde yazmış olduğunuz notun alt bölümünde "KIRIK LİNK BİLDİR" butonu var orada gerekli notu yazmanız halinde ilgili yönetici arkadaşlar link yenileme işlemini en kısa zamanda yapacaklardır. Aksi bir durumda gerekli bilgilendirmede yaparlar. İyi okumalar dilerim.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,952
8,270
Maalesef linkler çalışmıyor

Linkleri çalışmayanları tespit etmeniz halinde yazmış olduğunuz notun alt bölümünde "KIRIK LİNK BİLDİR" butonu var orada gerekli notu yazmanız halinde ilgili yönetici arkadaşlar link yenileme işlemini en kısa zamanda yapacaklardır. Aksi bir durumda gerekli bilgilendirmede yaparlar. İyi okumalar dilerim.