Kaptan Swing Orjinal Liste Sayı 237 Büyük Rejinald

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,680
237ld.jpg

Elimde biraz da Kaptan Swing vardı. Şimdi bunları paylaşmamak olmaz dedim ve taramaya başladım. Bir süre Kaptan Swing'e devam edeceğim. Şimdi okuyacağınız sayı 30.04.1974'te basılmış nadide bir kitaptır. Her yerde bulunmaz çizgi diyarına özeldir ona göre. Hangi üyelerimize okutsak demeden, herkese...

Buyurun:cool::

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,151
Paylaşımın ve paylaşmanın adresi çizgi diyarı,işte gönül dostları,çok teşekkürler dostum eline sağlık,teşekkürler

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Nadide eserler gibi nadide insanlar da bu forumda saf tutmuş.
Sağ olasın kardeşim, var olasın kardeşim...

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
"Herkese" işte sihirli sözcük o, gönül adamlığı o, teşekkür ederim, paylaşımına ve gönlüne.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Edebiyat var, resim kabiliyeti var, paylaşmayı bilmek gibi bir çok paylaşımcı olduğunu iddia edenlerin bilmediği paylaşım var eee Dostum Sen harika bir insansın.Sağol varol.Haaa unutmadan Savok'un dediği gibi yeri gelince taşı gediğine koymaktada üstüne yok.Aslında Ben Kaptan Swingi çok severim,Kaptan Swingin yararları hakkında bir kaç kelime edip :D teşekkürlerimi sunup çıkacaktım ki olmadı.Senin sunum varya senin sunum, insanı geveze yapar alimallah.Çok teşekkürler ellerine sağlık.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
İşten çıkıp eve gelince yemeğimi yedikten sonra Diyar'a gidiyorum ve DİYAR hazinesinden değerli parçaların her isteyene sorgusuz sualsiz sunulduğunu görüyorum.Bu hazineyi cömertçe paylaşıma açan değerli arkadaşlar sonsuz teşekkürlerimi kabul edin.Sağlıcakla kalın.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,451
8,408
İzmir
Bir diğer çr forum sitesi olan çizgiliforum.com da anlayamadığım bir 'Sadece Vip Üyeler Görebilir,' ibareli paylaşımlar var. Bu kısıtlamalarından dolayı çizgidiyarı ile tanıştım. Allah razı olsun bu kısıtlamayı yapan arkadaşlardan. Yoksa bu siteyi bulamayacaktık. Geçenlerde forumda dolaşırken diğer sitenin adminlerinden bir arkadaşın da bu siteye üye olduğunu gördüm. Hatta sevgili Savok'un İstanbul buluşmalarından birine de katılmış. Kendisine buradan sevgilerimi yolluyorum. Paylaşım yapan f. erince arkadaşıma da saygılar. Emeğine sağlık. Allah razı olsun. Hiçbir kısıtlama yaratmadan bu paylaşımları yaptığınız için.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Teşekkürler kardeşim. Ben nasıl olup da görmemişim bu sayısını o da ayrı bir konu.