Kaptan Swing SPECIAL (Özel Seri) 11 Swing Cesurlar

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
0q02zqz.jpg
0q01kdk.jpg

0q02a.jpg
imageq00001.jpg

Kaptan Swing'in 11 albümü Swing'in enson macerasıydı uzun yıllardan beri swing yeni maceraları çizilmedi,kim bilir belkide hiç çizilmeyecek.
Yayınevi verdiği special albümlerin kapaklarını maalesef yayınlamadı,bizler arşivlerimize eksizsiz tamamlamış olduk.

Moderatör tarafında düzenlendi:

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
933
Teşekkürler sayın vefalı sayende bu özel seri de tammamlanmış oldu. Muhteşem kapaklar için yaptığın çalışma ve özveri için, bir kez daha ayrıca teşekkürler..

Acaba bazı özel sayılarda yayınlanan 32 sayfalık (7-8 tane olabilir) ekleri de 1 ya da 2 kitap halinde hazırlamanız olabilir mi?

saygılar, kolay gelsin...

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
Teşekkürler sayın vefalı sayende bu özel seri de tammamlanmış oldu. Muhteşem kapaklar için yaptığın çalışma ve özveri için, bir kez daha ayrıca teşekkürler..

Acaba bazı özel sayılarda yayınlanan 32 sayfalık (7-8 tane olabilir) ekleri de 1 ya da 2 kitap halinde hazırlamanız olabilir mi?

saygılar, kolay gelsin...

Sevgili okan kaptan Swing'in special ekleri ile ilgili bir çalışmam yok fakat ilerliyen zamanlar içinde TEX Almanak,mister no almanakların ve orijinal special sayılarını tam kapak olarak yeniden tarayıp düzenliyeceğim.
Alttaki örnek gibi.
http://www.cizgidiyari.com/forum/mister-no/73266-mister-no-special-ozel-seri-seri-01-kara-buyu.html

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,663
Kasımpaşa
Benden önce 149 kez indirilmiş..
Ben dahil 20 "like"
Yine ben dahil 11-12 teşekkür mesajı..
Ne kadar güzel..
Demek beğenilen bir çalışma..
Beğenmek, beğenilmek güzel olmalı..
Ancak karşı tarafın da bu beğeniyi bilmesi güzel olur hani..
Ben beğendim üstadım..
Verdiğin emek ve paylaştığın bu güzel kitap için çok teşekkür ederim.
Saygı ve sevgilerimle..

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
En içten teşekkürlerimi , saygı ve sevgilerimi gönderiyorum.Arkadaşım,inan 10 yaşında çocuklar kadar mutlu oldum.Ancak 7.nci sayı eksik.Lütfen ilgilenirsen çok mutlu olacağım.Benim elimden samimi ,ama kuru teşekkürden başka birşey gelmiyor.Herşey gönlünüzce olsun.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
En içten teşekkürlerimi , saygı ve sevgilerimi gönderiyorum.Arkadaşım,inan 10 yaşında çocuklar kadar mutlu oldum.Ancak 7.nci sayı eksik.Lütfen ilgilenirsen çok mutlu olacağım.Benim elimden samimi ,ama kuru teşekkürden başka birşey gelmiyor.Herşey gönlünüzce olsun.

Sevgili necdet.Eksik olan sayfayı kontrol amacıyla tekrar aynı linkten indirdim bir sorun yok,eksik olan sayfada yok.Aynı macera yıllar önce aksoy yayından yayınlanmıştı aksoy yayın link'lerinide kontrol ettim oda çalışıyor isterseniz aşağıdaki linkten indirip tekrar karşılaştırın.

http://www.cizgidiyari.com/forum/ka...-swing-aksoy-yayincilik-sayi-24-cesurlar.html

İçten yorumlarınız için tekrar teşekkürler ediyorum,herşey gönlünüzce olsun.