Kaptan swing orjinal yayın serisi no: 82 karaipler Çarı

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Bu tam macera çalışmasının en güzel tarafı macerayı oluşturan 2 fasükülünde 2 ayrı çizgiroman sevdalısından gelmiş olması tam bir imece usulu paylaşım oldu; Bay x 1.kısmı , caretta 2. kısmı paylaşırken bende nacizhane kulunuz bunları birleştirip tam macera halinde sizlere ulaştırıyorum

Süvariler imdada yetişene kadar (basta caretta ve palio olmak üzere :) )Kaptan swing paylaşımlarına ara veriyorum malum mermi azaldı , ama boş durmayıp sitemizde olmayan ve şans eseri elimde bulunan 3 dogan kardeş dergisini hazırlayacagım;

bu arada kaptan swing serimizde kaldı 9 kırmızı:), keyifle okumanız dileğiyle

IMG.jpg

IMG_0001.jpg

SKMBT_C55214031817260_0303.jpg

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa

Süvariler imdada yetişene kadar (basta caretta ve palio olmak üzere :) )Kaptan swing paylaşımlarına ara veriyorum malum mermi azaldı , ama boş durmayıp sitemizde olmayan ve şans eseri elimde bulunan 3 dogan kardeş dergisini hazırlayacagım;

bu arada kaptan swing serimizde kaldı 9 kırmızı:), keyifle okumanız dileğiyle

Değerli paylaşım emeklerine teşekkürler dostum arada kalan eksiklerin hepsine talip oldum diyebilirim lakin Cumartesi akşamı İlker dostumuza doğum gününe özel paylaşımlar esnasın da yaşanan bir elektrik kesintisi ile bilgisayarımda bir yazılımdan arıza oluştu. Yaptığımız paylaşımlarda yarıda kaldı yoksa yaşı kadar paylaşım olacaktı :) ( Windows 10 sisteminden kaynaklı ) Bilgisayara yeniden yazılım format atılacak işlem bitince hazırlıklara başlarım. [/SIZE][/COLOR][/FONT]

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin

Değerli paylaşım emeklerine teşekkürler dostum arada kalan eksiklerin hepsine talip oldum diyebilirim lakin Cumartesi akşamı İlker dostumuza doğum gününe özel paylaşımlar esnasın da yaşanan bir elektrik kesintisi ile bilgisayarımda bir yazılımdan arıza oluştu. Yaptığımız paylaşımlarda yarıda kaldı yoksa yaşı kadar paylaşım olacaktı :) ( Windows 10 sisteminden kaynaklı ) Bilgisayara yeniden yazılım format atılacak işlem bitince hazırlıklara başlarım.

Dört göz, bir kalp ve açık kollarla bekliyorum dostum :Ğ

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Sevgili dostum çok büyük emekle çok güzel bir seri hazırladın. Teşekkürler..
Ancak 9 eksik var demişsin.
Ancak aşağıda örneğini aldığım
"Kaptan swing orijinal sayı 119 Yayınlanmadı
Kaptan swing orijinal sayı 120 Yayınlanmadı " şeklinde belirttiğin bu sayılar sanırım hoz tarafından yayınlandı.
Bence onları da listeye almalısın eksiksiz olsun..
Saygılar.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,744
Kıbrıs
Savaş Bey dostum İlkhan Tok dostumun bu listesi Alpagut ve Ürer serilerinden orijinal 256'lık seriden yayınlananları içeriyor.Hoz tarafından
yayınlananları içermiyor.Alpagut ve Ürer serilerinde "yayınlanmadı"notunu
düştüğümüz maceralar yayınlanmadı.Bu paylaşımlarda kazara birkaç Hoz
yayını olabilir.Eğer varsa onları da ayıklamak gerekir.Colinmacay'ın eski listesinde Ürer,Alpagut,Hoz edisyonları karışıktı.Biz bunları bu yeni
listeyi yaparak birbirinden ayrıştırdık.
Aslında benim sizlere bir "çalıştay"yaparak canlı olarak,her seriden
örnek nüshalarla bir sunum yapmam gerekiyor.Ancak o zaman bu seriler
daha iyi anlaşılacak.Kısmet diyeyim.İstanbul Kıbrıs'a uçakla 90 dakika
uzaklıkta!

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
...
Aslında benim sizlere bir "çalıştay"yaparak canlı olarak,her seriden
örnek nüshalarla bir sunum yapmam gerekiyor.Ancak o zaman bu seriler
daha iyi anlaşılacak.Kısmet diyeyim.İstanbul Kıbrıs'a uçakla 90 dakika
uzaklıkta!

Başımızla gözümüz üstüne...
Hem de ne güzel olur...
En yakında inşallah...
Ancak Hasan'ı ve İsmail'i de Bursa'dan çağırmak iyi olur...
Bir de Savataged dostumuzu da çağırırız... O da swing'i iyi bilenlerden..
Komutan karargahı da çalıştay için uygun..
Neden olmasın..