Kaptan Swing orjinal yayınserisi no:106 Kutsal maymunlar çukuru

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
Ülkemizde yaşanan bu kadar elem olay arasında bu tip paylaşımlarlar ne kadar makbule geçer bilmiyorum ama birazda olsa gülümsemeniz dilegiyle bir birleştirme çalışması daha (bay xin paylaşımlardan )
iyi okumalar dilerim,
kaldı 12 kırmızı

IMG.jpg

IMG_0001.jpg

Son düzenleme:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Evet değerli kardeşim gerçekten çok ama çok zor günler geçiriyoruz.İnşaallah ülkemin üzerindeki kara bulutlar bir an önce dağılır yok olur ve huzurlu günlere kavuşuruz.
Sevgili kardeşim bu güzel paylaşım için çok teşekkürler ederim,ellerine sağlık.
Bir de şunu eklemeden geçemeyeceğim ;Arşiv oluştururken beni hayatımdan bezdiren tek şey işte bu Kaptan Swing'ler.Hangisi hangi seriden vallahi bir türlü becerip te düzenleyemedim.Aslında her seri ayrı ayrı listelenmiş ne güzel ama işte benim beceriksizliğim ne yapayım ki?...

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
çizgi romanlar hayallerimizi, hayallerimiz de gelecek ile ilgili umutlarimizi yeşertiyor sevgili ilhan tok... Güzel paylaşiminiz için teşekkürler...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,949
ordu-turkey
Zor kelimesi bazen yetersiz kalıyor.Hele 12 eylül ve öncesini görmüş olanlar için o yüzden bu zamanlar da daha çok birbirimize sarılmalıyız.İlhan kardeş gönlüne sağlık elin dert görmesin bu emekler için.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,949
ordu-turkey
Zor kelimesi bazen yetersiz kalıyor.Hele 12 eylül ve öncesini görmüş olanlar için o yüzden bu zamanlar da daha çok birbirimize sarılmalıyız.İlhan kardeş gönlüne sağlık elin dert görmesin bu emekler için.