Kaptan Swing Orijinal Yayın Serisi No: 79 Bir Kurşun Darbesi

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
Dostlarım , bu pazar şimdiye kadar çocuguma anlatamadıgım daha dogrusu hissettiremedigim bizim zamanaların çizgi roman kültürü veya sevgisini bu kapak çok güzel anlatmış;
özetle ne diyor benden izinsiz çizgiromanıma dokunamazsın bile, yoksa feci şekilde yamulturum :d:d:d:d

İyi pazarlar ve keyifli okumalar

tarama0001.jpg
tarama0001_002.jpg

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Yaşayan bir kapak. :)

Aslında kitapların orasına burasına yazı yazan, karalayan, zarar verenleri sevmem ama itiraf etmek lazım ki bu kapak, üzerine yazılanlardan dolayı farklı bir özellik kazanmış. :)

Elinize sağlık sevgili dostum, çok teşekkür ederiz.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Mülkiyet hakkına saygının gerekli olduğuna şüphe yok.Ama geçmişte de bugün de bazıları buna uymazlar.İlhantok swingte bir taş daha ekledin sağol.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Kitap epeyce bir kiymetliymiş anlaşilan :) teşekkürler sayin ilhantok... Elinize sağlik...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,143
Kapağı çerçeve yapıp asmak lazım.
Düşüncelerimizi tercüman olmuş:D:D
Biz bir türlü gerçekleştiremiyoruz.:9
Teşekkürler değerli dostum.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,110
İstanbul
Ontario'nun en güzel sopranosu Türk sanat müziği söylüyormuş. Hoş olmuş.
Çocukluğumuzda en çok kahramanlara sakal bıyık çizilirdi. Bu biraz değişik olmuş.
Teşekkürler sevgili Ilkhan.

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
Yaşayan bir kapak. :)

Aslında kitapların orasına burasına yazı yazan, karalayan, zarar verenleri sevmem ama itiraf etmek lazım ki bu kapak, üzerine yazılanlardan dolayı farklı bir özellik kazanmış. :)

Elinize sağlık sevgili dostum, çok teşekkür ederiz.

İlginç bir sevgi Bende kitapların üzeri karalanmasını doğru bulmuyorum. Paylaşmazsan bizimle beraber kaybolup gider diyorum Paylaşıma açarak korumaya aldığın için Teşekkürler İlhantok eline sağlık

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Vay iyi posta koymuş kitabın sahibi,çizgi romanın çocuklara verdiği özgüven diyelim :) Ellerine sağlık üstad.