Kaptan Swing İlhami Alpagut No 011 - Büyük Hücum

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
file

Kaptan Swing Alpagut fasikül serisinde ufak bir detayı
dikkatli bir araştırmayla gören direnc11 dostumuzun şahsında
Tüm çizgi roman tutkunlarına keyifli okumalar dileriz.

checkitfo6.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,661
Kasımpaşa
Swing'i güzelleştiren bütün unsurlar bu macerada var..
Hele birde bu nefis kapakla daha da güzelleşiyor..
Ama asıl güzellik dost paylaşımlarında..
Sağolunuz efendim..
Saygılarımla..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,762
İstanbul
Öncelikle bu güzel hediye için çok teşekkür ederim. Hayatta hediye olarak en çok çizgi roman almayı ve vermeyi seviyorum ve dostlarım sağolsun beni çizgi romansız bırakmıyorlar. Beni mutlu ettiniz.

En büyük uzmanlıklarımdan birisi boş balon tespit etmek. :) Bu sayıda da bir tane buldum. Gerçi Puik olsa olsa "Hav hav hav" ya da "Hırrr hırrr" gibi bir şey diyordur ama olsun; boş balon boş balondur:

file

Bu sayı ile saplantılarıma bir yenisini eklemeye karar verdim: Puik'in dostlarımıza yardım etmediği, hayatlarını kurtarmadığı bir macera bulmak yeni saplantım. Diğer ikisi kadar zor gibi gözüküyor bu da: Tom Braks'ın kılık değiştirmediği bir macerasını bulmak ve Aslan Şükür'ün çizdiği Zagor'a benzeyen bir Zagor kapağı bulmak. :)

Son düzenleme:

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,522
Ankara
Paylaşım için teşekkürler. Eksik sayfanın linki bozulmuş. Tekrar eklenebilirse, ya da tamamlanmış hali elinde olan varsa paylaşabilirse bu uğraş zayi olmamış olur diye düşünüyorum.
Sevgiler

Düzeltme:
Dosyayı winrar ile açtığınızda 23 numaralı dosyanın uzantısının bozulduğunu göreceksiniz. Bu uzantının ismini elle düzelttiğinizde problem ortadan kalkıyor :)

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,762
İstanbul
Ellerinize sağlık, müthiş bir macera.
40-41 ve 60-61. sayfalar eksik kalmış, bilginize.

Uyarı için teşekkür ederim. Bahse konu sayfaları içeren dosyaların uzantılarındaki isimlendirme sorunu giderildi. An itibariyle tüm sayfalar görünür halde. Daha önce arşivlerine almış dostlar şu ikisinden birisini yapabilir:

1) İlk mesajda güncellenmiş linki indirebilir.

2) Daha önce indirdikleri dosyanın uzantısını "rar" yapabilir ve akabinde uzantısı sorunlu iki resmin uzantısını düzeltebilir.