Kaptan Swing alpagut-ürer orjinal seri no:159 cehennemden kaçış

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Dostlarım şubat tatili boyunca hem tarama hem de düzenleme yapacak vaktim olmadığından elimde internetten bulduğum taramaları düzenlemeye çalışıyorum, bu kitabı paylaşan arkadaşla ilgili ne yazık ki bilgi olmadığından, ismen teşekkür edemesem de şahsında tarama için teşekkürlerimi sunarım :)
orjinal ismini değiştirmedigimiz kitaplardan biri:4:
Elimden geldiğince iyi düzenlemeye çalıştım fakat bu kadar becerebildim, artık affınıza sığınarak paylaşıyorum maksat kaptan Swingsiz kalmayın :p

ttmar0080.jpg

kaptanswing8402.jpg
kaptanswing8403005.jpg

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
İşleri arasında bile bizleri düşünüp fasikül düzenleyen sevgili dostuma sonsuz teşekkürler. Eliniz, kolunuz ağrımasın.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Başta siz olmak üzere,
emek veren tüm dostlara
ve çizgi romanseverlere teşekkürlerimi iletiyorum.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,744
Kıbrıs
İlkhan Tok dostum bu paylaşımı indirmedim.Zaten ben çok az çizgi roman indiririm.Bu sayı ile ilgili ilginç birşey var.159.orijinal sayı
"Kara Giysili Adam"adıyla Nisan 1980'de Alpagut Swing olarak 159
sayılık Aylık Seriden 122.sayı olarak çıkmış.
Bendeki bu nüshada 6.sayfada 2.konuşma balonunda kırmızı urbalı
asker bakın ne diyor:"Fakat bunu hak ediyorlar.Her halde o asi solculara acımıyorsunuzdur."Mister Blöf de:"Elbette hayır.Hatta bir tane var ki..." diyor.
İfadeye bakın.Nisan 1980 ve bir çizgi romanda terörün en kızgın
döneminde solculara nasıl atıfta bulunuluyor.Mayıs 1980'de yayınlanan
123.sayıda "Kurtların Ağzında" adlı maceranın ilk sayfasında özür:
"solcular değil de solucanlar" olacakmış yazısı var.Yayıncı yazı hatasından dolayı oluşan bu hatadan dolayı özür diliyor.
İlkhan Tok dostum taramayı kendi yapmamış.Kapak da yok.Belki de Ertuğrul Ürer'in tekrar sayılarından biridir.Bu bahsettiğim konu
acaba bu taramada da var mı merak ettim doğrusu.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
İlkhan Tok dostum bu paylaşımı indirmedim.Zaten ben çok az çizgi roman indiririm.Bu sayı ile ilgili ilginç birşey var.159.orijinal sayı
"Kara Giysili Adam"adıyla Nisan 1980'de Alpagut Swing olarak 159
sayılık Aylık Seriden 122.sayı olarak çıkmış.
Bendeki bu nüshada 6.sayfada 2.konuşma balonunda kırmızı urbalı
asker bakın ne diyor:"Fakat bunu hak ediyorlar.Her halde o asi solculara acımıyorsunuzdur."Mister Blöf de:"Elbette hayır.Hatta bir tane var ki..." diyor.
İfadeye bakın.Nisan 1980 ve bir çizgi romanda terörün en kızgın
döneminde solculara nasıl atıfta bulunuluyor.Mayıs 1980'de yayınlanan
123.sayıda "Kurtların Ağzında" adlı maceranın ilk sayfasında özür:
"solcular değil de solucanlar" olacakmış yazısı var.Yayıncı yazı hatasından dolayı oluşan bu hatadan dolayı özür diliyor.
İlkhan Tok dostum taramayı kendi yapmamış.Kapak da yok.Belki de Ertuğrul Ürer'in tekrar sayılarından biridir.Bu bahsettiğim konu
acaba bu taramada da var mı merak ettim doğrusu.

abi , bu paylaşımda da solcular ifadesi var demek ki senin bahsettigin 80 sonrası bir yayın,