Kaptan swing alpagut-ürer orjinal seri no:72 Hain kim

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Ciltten çıkma oldugu için italyanca orjinal kapagı kullanılmıştır, italyanlara göre ismi Trajik itfa (günümüz türkçesi çok acıklı geri ödeme :Ğ)

kaptan swing , tom braks rüzgarından mı etkilenmiş yoksa kıskanmış mı? bilinmez bu macerada kılık değiştiriyor:4: birde gamlı baykuş 1969,1970lerde maceralarda kadınlara avrat diyor :rolleyes: acaba aksoy veya hoscomics yeni baskılarda nasıl hitap ediyor bilene sorulur :48:

Büyükbeyaz dostumun geçer notu ile ama sadece geçer notu:5:begeninize sunulmuştur,

jpg formatında düzenleyince daha yüksek not alacagım inşallah( ilk başta bmp formatında düzenledigim için ve jpg formatına çevirince bozuldugu için bu formatta bıraktım)

ttmar0036.jpg

tarama1.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Sevgili İlhan Tok,
hadi itiraf edin bu tarama işine sırf Swingler için başladınız değil mi :d?
Kesin öyle ama ne güzel oldu
yürekten,samimi paylaşımlar
teşekkür ederim :).

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Bu ingiliz askerlerinin traş olmadan göreve çıkması beni hep düşündürmüştür.. fakru zaruret mi yoksa f.ck the zaruret mi hiç anlıyamamışımdır.. neyse vardır kesin bir bildikleri..önemli olan bu nefis kitabın arşivlerimizdeki müstesna yerini alması.. ellerine sağlık dostum :)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Sevgili İlhan Tok,
hadi itiraf edin bu tarama işine sırf Swingler için başladınız değil mi :d?
Kesin öyle ama ne güzel oldu
yürekten,samimi paylaşımlar
teşekkür ederim :).

peki itiraf ediyorum , biraz çizgidiyar ailesi, biraz büyükbeyaz ve en çokta kaptan swingler yüzünden :9

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
hainin kim olduğunu biliyorum ama şu insanlara anlatamıyorum... anladıklarında çok geç olacak ondan korkuyorum... neyse... sevgili ilkhantok swing'in daha önce okumadığım "hain kim" adlı bu macerasını da okuma keyfini bana yaşatacağın için çok teşekkür ediyor ve derhal indiriyorum...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,624
hiçbiryerde :)
sevgili ilhan tok gayet güzel bir çalışma olmuş,
zaten muhabbetiniz,güzel düşünceniz yeter bana göre,
gerisi bir şekilde hallolur...
çok teşekkür ederim...

12 Şub 2010
15,006
543,776
Bu ingiliz askerlerinin traş olmadan göreve çıkması beni hep düşündürmüştür.. fakru zaruret mi yoksa f.ck the zaruret mi hiç anlıyamamışımdır.. neyse vardır kesin bir bildikleri..önemli olan bu nefis kitabın arşivlerimizdeki müstesna yerini alması.. ellerine sağlık dostum :)

Sevgili kinowa, kırmızı ceketliler göreve gitmiyor, görevden dönüyorlar

Traşlı gittikleri görevden, sakalları uzamış olarak dönüyorlar

Artık nasıl bir görevdir bilmem ama kendileri söylemişler, viskili, tatlı hayatlı bir görev(!)miş

Hain kim mi?

Sevgili büyükbeyaza soralım, kesin uşaktır:)

Teşekkürler sevgili ilkhnatok