Kaptan Swing İlhami Alpagut No 023 - Ölüm Geçidi

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,162
p8StSwd.jpg

Forumda var mı, yok mu? Doğrusu pek emin değilim; belki Sayın ilkhantok'un işine yarar umuduyla...

Saygılarımla.

Son düzenleme:

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
İşe yaramak ne demek dostum Bay_x,

seviçten uçuyorum şu anda :2: gerçek yeri olan 18. sıraya gidiyor, yalnız bir sorum daha olacak dostum daha var mı? :D

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,943
23,713
Kıbrıs
İlhami Alpagut Swing Fasikül 23-Ölüm Geçidi.

Bay_X adeta sihirli değnekle dokunur gibi Kaptan Swing'e de dokunmuş.Hem de ilk seriden orijinal kapağı ile.Swing kapağının yanında "Yataka" diye bir çizgi romanın kapağı var.Bu yanılmıyorsam Brik,Kamorra ve Fargo Jim gibi İlhami Alpagut fasiküllerinde yayınlanan
bağımsız çizimlerden.Eğer elinizde mevcutsa forumumuza çok değerli
nadide bir eser kazandırırsınız.Teşekkürler dostum...

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Doğru buna ancak sihirli değnek denilebilir
buralara yolunuzun düşmesi biz dünyalılar için büyük şans
sanırım kitap perileri :) diye bir kavram oluştu burada.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Bay-X,
bu sefer kestirmeden gidip
bu güzel paylaşımınız ve de emekleriniz
için teşekkürlerimi iletiyorum;
her zamanki gibi,
gönülden, içten, samimi...
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,669
İstanbul
Üstadımın kaba taraması bu...

Acaba düzenleme yapsaydı ne çıkacaktı ortaya? Daha fazla müdahaleye gerek olup olmadığı da ayrı bir tartışma konusu. Bence yok... :)

Ellerine sağlık, üstadım...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Bir de Swing.Bu kadar Teksas'ın üzerine harika oldu vallahi.Canım kardeşim ne diyeceğimi şaşırdım,çok sağolasın.Tekrar tekrar teşekkürler ederim,iyi geceler dilerim.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,162
İşe yaramak ne demek dostum Bay_x,

seviçten uçuyorum şu anda :2: gerçek yeri olan 18. sıraya gidiyor, yalnız bir sorum daha olacak dostum daha var mı? :D

Elimde mevcut; fakat neyden ne kadar çıkar bilemiyorum. Tarama için söz veremiyorum, çünkü önceliği yerli çizgi romanlara ve varsa elimdeki birinci sayılara vermeyi düşünüyorum. Ama ara ara ilk seriden sırasıyla göndermeye çalışacağım.

Saygılarımla.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Heyecanla inmesini bekliyorum.Her sayısı tam mecara olan bu güzelliklere bayılıyorum.Keyifle bakacağım muhterem,teşekkür ederim.:)

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,162
Bay_X adeta sihirli değnekle dokunur gibi Kaptan Swing'e de dokunmuş.Hem de ilk seriden orijinal kapağı ile.Swing kapağının yanında "Yataka" diye bir çizgi romanın kapağı var.Bu yanılmıyorsam Brik,Kamorra ve Fargo Jim gibi İlhami Alpagut fasiküllerinde yayınlanan
bağımsız çizimlerden.Eğer elinizde mevcutsa forumumuza çok değerli
nadide bir eser kazandırırsınız.Teşekkürler dostum...

Sayın Carretta;

Fargo Jim'in tamamı beş fasikül çıktı; tamamını ekleyeceğim. Yataka beş cilt çıktı. Diyarımızda üç cildi mevcut. Aşağıdaki linklerden Yataka'yı inceleyebilirsiniz.

Saygılarımla.

http://www.cizgidiyari.com/forum/ar...gut-yayinlari-sayi-02-a.html?highlight=yataka

http://www.cizgidiyari.com/forum/ar...ari-sayi-04-kayip-sehir.html?highlight=yataka

http://www.cizgidiyari.com/forum/ar...5-kizil-penceli-kralice.html?highlight=yataka

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Böyle mükemmel paylaşımları arşivime kattığımda TEŞEKKÜR notu yazmassam izinsiz alınan eşya rahatsızlığı verirdi bana,ellerine sağlık değerli dostum.