Kaptan swing Alpagut-ürer orjinal liste 91 düşlere giren cellat

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Ciltten çıkma oldugu için kapak yok mecburen italyancası yüklenmiştir,

ilk tarama ve düzenleme çalışmamdır, iyi olmuşsa ben yaptım, :p eksikler ve yanlışlar varsa hocam büyükbeyazın suçudur:1:

ilk çalışmamı bana bu hastalıgı bulaştıran Büyükbeyaz dostuma ve çizgi diyarı ailesine hediye ediyorum

ttmar0046.jpg

tarama0000.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Sevgili İlkhan,

İlk taraman için tebrik ederim. Bu, sonrakilerin müjdesi. Daha önce başka dostlarımın da dediği gibi tarama işine bir kez bulaştığında arkası geliyor muhakkak.

Taramayı 300 dpi çözünürlükte yaparsan daha iyi netice alabilirsin. Bundan daha düşük çözünürlüklerde tarama yapmamak gerekli. Orjinalinden kaynaklanıyor olabilir muhtemelen; sayfa kenarlarında kesintiler var. Sayfaların birleşme kısmında oluşan gölgelerin temizliği sorunlu olmuş. Ben de çok becerikli değilim bu kısımların temizliğini yapmakta. Bir de sayfaların kenarlarına eşit büyüklüklerde marj ilave edebilirsen (ki bu photoscape gibi bir programla çok kolay) daha güzel bir görüntü elde edebilirsin.

Tüm katkıların ve çizgi roman heyecanın için tebrik ve teşekkür ediyorum.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Sevgili İlkhan,

İlk taraman için tebrik ederim. Bu, sonrakilerin müjdesi. Daha önce başka dostlarımın da dediği gibi tarama işine bir kez bulaştığında arkası geliyor muhakkak.

Taramayı 300 dpi çözünürlükte yaparsan daha iyi netice alabilirsin. Bundan daha düşük çözünürlüklerde tarama yapmamak gerekli. Orjinalinden kaynaklanıyor olabilir muhtemelen; sayfa kenarlarında kesintiler var. Sayfaların birleşme kısmında oluşan gölgelerin temizliği sorunlu olmuş. Ben de çok becerikli değilim bu kısımların temizliğini yapmakta. Bir de sayfaların kenarlarına eşit büyüklüklerde marj ilave edebilirsen (ki bu photoscape gibi bir programla çok kolay) daha güzel bir görüntü elde edebilirsin.

Tüm katkıların ve çizgi roman heyecanın için tebrik ve teşekkür ediyorum.

direnç dostum ,

görüşlerin için teşekkür ederim, zamanla sizlerin tavsiyeleriyle daha iyi olacak inşallah

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili İlkhantok kardeşim kapak çok ta güzel olmuş.Bu güzel kitabı paylaştığın için çok teşekkür ederim,en iyi akşamlar dilerim.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,022
denize sıfır
Hepimiz ilk taramamızı koysak kaçacak yer ararsınız.:Dmesaj yazdım bakınız bir sonrakinde tam doğruyu bulacağız panik yok.:)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Hepimiz ilk taramamızı koysak kaçacak yer ararsınız.:Dmesaj yazdım bakınız bir sonrakinde tam doğruyu bulacağız panik yok.:)

hahahaha,

sabahtan beri tir tir titreyerek hocam Büyükbeyazın eleştirilerini bekliyorudum allahtan özelden mesaj atmışta :d:d:d

paylaştıgın tüm fikir ve bilgiler için ekstradan teşekkürler dostum