Kaptan Swing Hoz Comics! Özel Seri Sayı 001

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Kaptan Swing Hoz Comics! Özel Seri Sayı 001

230 Tek Sayfa 38 Mb.

Tarama : Çift Sayfa rembrand kardeşimize ait.Teşekkürler.

3 Macera

1-Auburn Zaferi , 2-Ateş Suyu , 3-Fury'nin Hazinesi
+ Gamlı Baykuş'un Bir Macerası.

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,882
52,466
Kendi Koltuğunda
Necdet kardaşımız buldu bir icat
kotası az olanlara bir nimet
Mandrekenin sihrini almadın mı yemin et.
Bizede kesiyorsun her gün iyi yerinden bonfile et.
Aman başından kıskananları defet.
Seviyoruz seni bil dost canlısı necdet

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,315
Adana
Kapak resminde, meydan muharebesi mi yaşanıyor ne? :)
Sevgili Necdet Üstadım, bizi çok alıştırdın farkı fiyat.. pardon kotası olan paylaşımlara :)
Nefis paylaşımınız için çok teşekkürler...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Üstadım, ellerine sağlık. Üretkenliğin beni, bizi çok mutlu ediyor.

Bu sayıda çizimlerde biraz kayıplar oluşuyor sanki. Çift sayfa tarama ile karşılaştırıldığında fark edilebiliyor. Taramanın sahibi rembrand dostumuza da çok teşekkür ediyorum.

Ham tarama ne kadar eksiksizse yapılacak düzenlemeler de aynı oranda eksiksiz oluyor. Tek sayfa düzenleme çalışmalarında özellikle bu niteliğe sahip çift sayfa ya da ham taramaların tercih edilmesini öneririm.

Ellerine sağlık, üstadım.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Üstadım, ellerine sağlık. Üretkenliğin beni, bizi çok mutlu ediyor.

Bu sayıda çizimlerde biraz kayıplar oluşuyor sanki. Çift sayfa tarama ile karşılaştırıldığında fark edilebiliyor. Taramanın sahibi rembrand dostumuza da çok teşekkür ediyorum.

Ham tarama ne kadar eksiksizse yapılacak düzenlemeler de aynı oranda eksiksiz oluyor. Tek sayfa düzenleme çalışmalarında özellikle bu niteliğe sahip çift sayfa ya da ham taramaların tercih edilmesini öneririm.

Ellerine sağlık, üstadım.

Sayın direnc11 üstadım,vakit ayırıp,bizleri bilgilendirdiğiniz için öncelikle çok teşekkür ederim.Şöyle hızlı baktım,tek sayfa düzenlediğimde 38.nci sayfanın üstünde balonların içinde yazılar bozuk gözüküyor (daha muhakkak vardır,ben bir tane görünce ne olduğunu anlamak istedim.)Arşivimden kullandığım çift sayfayı açtım,aynı problem 38.nci sayfada vardı.Zaten programın,bir sayfayı düzgün,bir sayfayı bozuk yapması imkansız diye düşünmüştüm.
Böylece bugün bizlere bir bilgi daha vermiş oldunuz.
Sizin dediğiniz gibi , düzenleme yapacağımız,taramaları iyi incelemeli,sonra işe başlamalıyım.Bir de hani sıra sıra seriyi tamamlayabilme heyacanı vardı.Ama böyle okumanın tadını kaçıracaksa,iyi tarama beklemeli.
Sevgili üstadım,üşenmiyeceğinize kesinlikle eminim,lütfen bilgilerinizi bizlerden esirgemeyiniz.
İnşallah yüz yüze de görüşürüz,hazır yeri gelmişken,en merak ettğim konu,kitap parçalamadan tarama imkanı var mı?

Lütfen samimi teşekkürlerimi kabul buyurun.Selamlar,sağlıcakla kalınız.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,091
Nejdet bey,
Kitabı parçalamadan kitap tarama aletleri çok.
İşte sana bunlardan bir tane örnek.
Kendin pişir kendin ye...
Dostum şaka bir tarafa Youtubede öyle güzel örnekler var ki şaşarsınız.
ama sanırım çok çok pahalı olmalı.
Adam 500 sayfalık kitabı takıyor makineye...
İşlem tamam. Sayfalar kendi kendine çevriliyor.

[FONT="CCComicrazy"][SIZE="5"][COLOR="Red"]https://www.youtube.com/watch?v=uUb519tzzmg[/COLOR][/SIZE][/FONT]​