Kaptan Swing Hoz Comics!Özel Seri Sayı 37 TEK SAYFA

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,392
Kaptan Swing Hoz Comiks!Özel Seri Sayı 37 Tek Sayfa

5 Tam Macera

1-Üç Papaz,2-Yelkenli Tabut 3-Bahmok'un Oğulları
4-Cehennem'den Kaçış,5-Belalı Miras

Tarama Mehtosun çift Sayfa Taramasıdır.Teşekkürler.

Boyut 47 MB.

İlk İki Sayfada birer balonda orjinal taramada hafif bozukluk var.
Balon içini düzeltmeyi henüz denemedim.İnşallah ilerde öğrenirim.(Aşırı bozuk değildir.)

d5p8u83aag9z7yolf.jpg

İşte Adres ,soğuk gecelerde iyi okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,392
Çok mutlu olurum.İnşallah 26-29 Şubat olmaz,safra kesesi ameliyatı olacağım.Sağ,salim çıkarım inşallah,buluşmamızı sabırsızlıkla bekliyeceğim.Öğrenmek istediğim,çok şeyler var siz üstalarımdan,emeklerini karşılıksız paylaşan büyük yürekli ,üstatlar.Selamlar.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,076
Çok mutlu olurum.İnşallah 26-29 Şubat olmaz,safra kesesi ameliyatı olacağım.Sağ,salim çıkarım inşallah,buluşmamızı sabırsızlıkla bekliyeceğim.Öğrenmek istediğim,çok şeyler var siz üstalarımdan,emeklerini karşılıksız paylaşan büyük yürekli ,üstatlar.Selamlar.
Necdet beyciğim şimdiden geçmiş olsun dostum.
Aynı sorun bende de var ama doktorlar bana operasyon yapamıyorlar.
Zira çok operasyon geçirdiğim için, karın bölgesinde yer kalmamış. kapanmayabilir operasyon yeri diyorlar.
Eh... ben de zaman zaman 2 adet taşın verdiği sancıya katlanmaya çalışıyorum.
Tekrar geçmiş olsun dostum.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,076
Necdet bey,
Rahatsızlığınızı duyunca Kaptan swingi indirmeyi unuttum.
Şimdi indirdim ve eski çift sahifeyi silerek yerine tek sahife çalışmanızı aldım.
Çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Necdet üstadım,

Ben de öncelikle dostların geçmiş olsun dileklerine katılayım.

Sonrasında da Çizgi Diyarı'na katkıda bulunmak için gösterdiğiniz gayrete dair takdir ve teşekkürlerimi ileteyim. Gerçek bir Çizgi Diyarı dostu ve çizgi roman sever olduğunuzu gösteriyorsunuz.

Ellerinize sağlık.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Necdet bey. Çalışmalarınızı izliyorum ve çok beğeniyorum. İzmir toplantısına gelirseniz çok seviniriz. Geçmiş olsun. Görüşmek üzere.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,392
Sayın kardeşim lotoloto,övgülerinize teşekkürler.Sizlerle yüzyüze tanışmayı o kadar çok istiyorum ki,anlatamam.Dilerim,Allah nasip eder.Ben ne öğrendiysem ikinci evim olan ÇİZGİ DİYARI'nın karşılıksız ,gönülden paylaşan üstatlarından aldım.
Sizleri güldüreyim.Böyle çizgi romanların paylaşıldığını bilmiyordum.(Bu siteye üye olmamla internete sahip olmam aynı zamanlardır.Ancak aklıma ,fotoğraf makinası ile çizgi roman sayfalarını çekip,görüntüleri Televizyona aktarmayı denedim.Yani aklım sıra film izler gibi çizgi romaları oturduğum yerden televizyondan izleyecektim.Fena olmadı,ama gözlerin haşatını çıkardı.Sonra burayı görünce,bu konulara karınca adımları ile de olsa yaklaştığımı hissettim.Böylece bu günlere geldik.Gerçekten Çizgi Diyarı üstatları haklarını lütfen helal etsinler.
Paylaşmak,çok büyük bir olaydır.İlle para olmaz.Belki vereceğimiz paramız olmayabilir,ama,bilgimizi ,emeğimizi,hiçbir şeyimiz yoksa bir selamımızı ve tebessümümüzü,karşılıksız paylaşabilirsek,insan olmaya adım atmış oluruz.Sizleri görmedim,ama hepinizin ,yüreğimin en yüksek yerinde ,değeri biçilemeyecek pahada,olduğuna emin olun.Rabbime şükürler olsun,sizler gibi değerli dostlarla ,tanıştığım için,Hepinize,sağlıklı,mutlu,huzurlu,ekonomik özgürlüklü,sevdiklerinizle beraber uzun ömürler dilerim.Sonsuz selam ve sevgiler.

abdullahersoy

Aktif Üye
19 Ocak 2012
311
667
Teşekkürler, elinize sağlık. hepinize geçmiş olsun. Hacılı Arkadaş, lazer ile taş kırılıyor. Sana da öyle mümkün mü acaba ? Bir araştırsan iyi olur.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Ellerine sağlık sevgili necdet..Çok güzel bir paylaşım..Devamını bekliyoruz..