Kaptan Swing Hoz Comiks!Özel Seri Sayı 36 TEK SAYFA

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Kaptan Swing Hoz Comiks!Özel Seri Sayı 36

5 Tam Macera 320 Tek Sayfa

5 Ayrı yayınlanan maceralar birleştirilmiş,tek kitap haline getirlmiştir.

1-Zarina'nın Esrarı,2-Dördüncü Mezar,3-Cezaevi Kaçakları,
4-Boyne'nin Sırrı,5-Jülyet'in Kaçırılışı

Sayın Mehtosun üstadın Çift Sayfa taramasıdır.Teşekkürler.

48 Mb.

d5n5lfzrl28i0c077.jpg

İşte Adresimiz;İyi okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Evet , sayın arkadaşım,4-5 gün neler çektik.Çok şükür bu gün okulana başlayabildi.İlginize , dualarınıza çok teşekkür eder.Yüce Rabbimden,tüm çocukları,tüm torunları,her türlü kazadan,cezadan ve hastalıktan korumasını niyaz ederim.

Sonsuz sevgi ve saygılarımla Çizgi Diyarı Dostlarıma.

sinerji

Kıdemli Üye
7 Ağu 2010
171
445
EGE
paylaşımınız için çok teşekkür ederim,fakat 35 ve 36 nolu sayılar indirdirdiğimde sadece 4 sayfa kapak olarak gözüküyor..acaba sorun bendemi yoksa tam indiren arkadaşlar mevcutmu..rica etsem kontrol edebilirmisiniz..

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
paylaşımınız için çok teşekkür ederim,fakat 35 ve 36 nolu sayılar indirdirdiğimde sadece 4 sayfa kapak olarak gözüküyor..acaba sorun bendemi yoksa tam indiren arkadaşlar mevcutmu..rica etsem kontrol edebilirmisiniz..

sayın arkadaşım,

Şimdi tekrar indirdim.Tamamı okunuyor.
Ancak , ben sumatraPDF prg ile okuyorum.Diyarımızda , yayımlanan tüm eserleri açıyor,hiç bir sorum olmadan.Küçücük bir prg.1 dakikada indirebilirsiniz.
Sorununuzu çözdüğünüzde haberdar ederseniz mutlu olurum.Selamlar.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda
Bizde bir sorun yok gayet güzel ve kaliteli şekilde açılıyor hangi prg.yi kullandığına bağlı olarak değişebilir.
CDisplayExWin64v1.10.29
ComicRack

bu iki prgyi kullan pcnde tablette kullanacaksan ComicRack bunun androiti var onu kullan dahadeğişik prgler var.
Bu arada sayın üstadım kaliteli bir şekilde düşük boyutlu olaraka mandrakeliğini konuşturuyor teşekkür ederim ellerine sağlık.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391

Bizde bir sorun yok gayet güzel ve kaliteli şekilde açılıyor hangi prg.yi kullandığına bağlı olarak değişebilir.
CDisplayExWin64v1.10.29
ComicRack

bu iki prgyi kullan pcnde tablette kullanacaksan ComicRack bunun androiti var onu kullan dahadeğişik prgler var.
Bu arada sayın üstadım kaliteli bir şekilde düşük boyutlu olaraka mandrakeliğini konuşturuyor teşekkür ederim ellerine sağlık.

üstadım mahcup ediyorsunuz.sağolasınız.

sinerji

Kıdemli Üye
7 Ağu 2010
171
445
EGE
sayın arkadaşım,

Şimdi tekrar indirdim.Tamamı okunuyor.
Ancak , ben sumatraPDF prg ile okuyorum.Diyarımızda , yayımlanan tüm eserleri açıyor,hiç bir sorum olmadan.Küçücük bir prg.1 dakikada indirebilirsiniz.
Sorununuzu çözdüğünüzde haberdar ederseniz mutlu olurum.Selamlar.

sorunu çözdüm,programın güncellemesi mevcutmuş,güncelleme yapınca 326 sayfa mükemmel bir tarama ile karşılaştım :) emekleriniz ve yardımınız için teşekkür ederim,saygılar.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,170
7,981
Necdet bey,
Ellerine emeklerine sağlık dostum.
Boyutu düşük ebatta olmasına rağmen,
5 macera 324 sayfa ve 47,3 MB pırıl pırıl bir görünüm.
Teşekkürler.
Sevgili torununun sağlığına kavuşup, okula başlamasına da sevindim.
Çok çok geçmiş olsun.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
EsseGesse den tablo gibi çizimler,necdet üstad'tan pırıl pırıl paylaşımlar..Arka arkaya 5 maceraa 1 göz isterken 2 göz bulduk..Teşekkürler necdet üstad..

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,170
7,981
Allah rahmet eylesin.
Murtaza bey İzmirli dostlarımızdan Necdet bey mi vefat eden arkadaşımız?
Ne zaman vefat etmiş.?
TÜM AİLESİNE VE SEVENLERİNE SABIR DİLERİM.
MEKANI CENNET OLSUN.