Kaptan Swing Hoz Comics! Özel Seri Sayı 067 - Son Ok (3. Macera)

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
673.jpg

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,941
Mehmet Ali kardeşim, bu mükemmel çalışma için ne diyebilirim bilmiyorum.Sürekli ver, ver,ver "artık benden bu kadar" demenden de korkuyorum.

Buna mukabil yıllardır beraberiz.Senin ne kadar engin gönüllü biri olduğunu da az çok anladım.

Engin, ve cömert gönlün için çok teşekkürler.

Sözlerimi sevgili Sinbad'ın veciz sözüyle bitireyim.

Çizgi Roman okumak için kula kulluk edilmez.
Çizgi roman ve paylaşım gönül işidir.Karşılık beklenmez.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Çocukluğumda en çok sevdiğim çizgi romandı.Nedeni ne olabilirdi,sanırım Gamlı Baykuş ve puik in çatışması çocuklar için çok ilginçdi.Teşekkürler Mehmet Ali Kardeşim.

12 Şub 2010
15,006
543,642
ccahitkar ın sözlerine katılmamam imkansız, puik ve gamlıbaykuş olmasa kaptan swingi okuyan az olurdu

teşekkürler, emeklerin ve harika taraman için sevgili Mehmet Ali

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,288
LÜLEBURGAZ
sevgili savok'a yürekten katılıyorum
değerli kardeşim mehmet ali hakkını helal et
taramalar mükemmel, emeğin büyük, zahmetin çok
ilk iki macerayı indirdim ve büyük bir keyifle okudum
çok teşekkür ediyorum...

göksel C.

Süper Üye
11 Haz 2009
512
2,787
verdigin emeklere ne kadar tesekkür etsek te az gelir.bende senin kadar olmasada elimden geldigince güzel taramalar yapmaya calisiyorum ama nedense 70-80 mb den asagiya düsüremiyorum :( ayni sayfa bir kitap taramanizda en fazla 50-60 mb civarinda oluyor.bu boyuta nasil düsürüyorsun acaba? bir önerin varsa memnun olurum. tesekkürler...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Bir tablo gibi kapak ve harika bir tarama,böylesi bir tarama,insana en sevmediği kitabı bile hatim ettirir vallahi.
Canım kardeşim sonsuz sevgiler,sevgiler,sevgiler,her günün huzur dolu olsun.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
verdigin emeklere ne kadar tesekkür etsek te az gelir.bende senin kadar olmasada elimden geldigince güzel taramalar yapmaya calisiyorum ama nedense 70-80 mb den asagiya düsüremiyorum :( ayni sayfa bir kitap taramanizda en fazla 50-60 mb civarinda oluyor.bu boyuta nasil düsürüyorsun acaba? bir önerin varsa memnun olurum. tesekkürler...

Sevgili Göksel seninkilerde oldukça kaliteli bence boyut pek önemli değil ama ben küçültme ve parlatmada photoscape kullanıyorum.Onun toplu düzenleme seçeneğinde büyüklük ayarı olarak yükseklik 1500 yaptığım zaman boyut 55 mb civarında oluyor.