Kaptan Swing Hoz Comics! Özel Seri Sayı 001

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
001qji.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Hastalara acil şifalar dilerim şifa Mehmet Ali hocamdan geliyo hem atlantis hem swing söz konusu olunca.

afet

Yeni Üye
28 Ağu 2009
4
1
Arkadaşlar bu siteyi bugün keşfettim ve mutluluktan uçuyorum.Bu siteyi hazırlayan ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
Şu ana kadar arayıpta bulamadığım tün kitaplar hepsi bir arada,Harikaaaaaaaaa.
Ayrıca bir sorum olacak.Kitapları tektek yerine paketlenmiş toplu indirme olanağı varmı? Tekrar Teşekkürler.

kratomur

Yeni Üye
7 Ocak 2010
11
2
sizlere nedesem azdır okul yıllarımda 4000 kitabım vardı onların yüzünden sınıfta kaldım ve kitaplarımı ailem imha etmişti aradan uzun zaman geçti ve şimdi sizin sayenizde buromanları okuma fırsatı buldum çok teşekkürler

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
Hoz comics swing'ler güzelmiş.İlk defa okuyorum.teşekkürler sevgili Mehmet Ali.

mehmetgun

Yeni Üye
6 Ara 2010
2
0
kardeş merhaba sana bir şey danışacaktım ben rapidshare de bu yayınlara ulaşamıyorum ne yapmam lazım

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
yardım

kardeş merhaba sana bir şey danışacaktım ben rapidshare de bu yayınlara ulaşamıyorum ne yapmam lazım

Dostum ....İstersen şöyle yardımcı olmaya çalışayım.rapid son zamanlarda farklı uygulamalara imza atıyor.benzer sıkıntıları birçoğumuz yaşadık (ben dahil.)Öncelikle rapide üye olmalısın açılış sayfasında bu zaten görülüyor..register for free kısmından bunu yapabilirsin sanırım.sonra verdiğin adrese bir onay gelecek ..artık işimiz kolay .daha sonra herhangi bir rapid indirmeye girdiğinde zaman çarkı kendiliğinden dönüyor ..kolay gelsin.

mithat ar

Yeni Üye
27 Eyl 2010
4
0
Kaptan Swing Hoz Comics! Özel Seri Sayı 001

selam arkadaşlar,bu sayıyı rapidshare dan indiremedim başka bir yerden indirmem mümkünmüdür yardımcı olursanız sevinirim.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Aslında başlangıçtan beri az az yararlanımla her birine bir teşekür yazılsa gerçektende bir vefa örneği olurdu.

Ne varki 3 sene sonradan gelmenin birden yararlanımıyla, ne yazık ki hepsine tek tek teşekür yazmak biraz sulandırıcı oluyor gibi geldi bana. Bu nedenle kısmen teşekürler ilettim.

Ama bu pskolojiyi zaman zaman uğrayışlarda, teşekür notu düşülmeyen kimi yerleri, akıl ettikçe tek tük yazmakta, akılımın kenarında bir not olsun.

Form şöyle bir gezildiğinde onlarca kişinin onlarca katkısıyla devasa bir arşiv ve yararlanma kaynağı olmuş.

Şahsen, başta Karaoğlan olmak üzere Akbulut Kaan, sade Kaan, Teksas, Tommiks ve Swing gibi olanaklardan yararlandım. Gerçekten teşekkür edilmeden geçilmeyecek bir sunum. teşekürler efendim.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Kırık linklerle birlite 3 sayfayı bulmuşsun :)
sevinçten ağlamak istiyorum
çalışkan paylaşımcı arkadaşım benim
teşekkür ederim :)

glasscow

Yeni Üye
15 Ocak 2013
8
13
Ankara
yeni üyeyim. ilk mesajım. 20 yıldır çizgi roman okuyorum. swing'in yeri çok ayrıdır. teşekkür ederim upload için :)

abuz555

Yeni Üye
13 Tem 2013
1
0
bu siteyi bugün keşfettim. herkesin emeğine sağlık. çok teşekkür ederim arkadaşlar