Kaptan Swing Hoz Comics! Özel Seri Sayı 044

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,653
Kaptan-Siving-Hoz-44001.jpg

Kaptan-Siving-Hoz-44003-horz.jpg

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,653
Bu seri orjinal sıra mı?

Bildiğim kadar orjinal sıra değil. Forumda tek macera orjinal seri listesi mevcuttu.

Hoz Comicin özel seri adında yayınladığı kitaplar. Forumda hepsi zaten mevcuttu. Ben sadece tek sayfa olmayanları tek sayfa birde yayımlanan maceraları birleştirip tek link haline çevirdim.

Tüm işlemlerimde konudaki listede ve forumuzda yapılan paylaşımların arşivimde mevcut olanlarının scan tailor programından geçirilmiş ve yüklenmiş halidir. Tabi toplu olarakta photoscapeden tif. formatından jpeg yapılmıştır. Mümkün mertebe paylaşılan konulardaki yüklemelerde kullanılan ebatlara müdahale edilmemiştir.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,653
Çok sağolasın kardeşim, yanarım yuanarım scan tailordan sonra birde tif formatını jpeg yapmak için photoscapede toplu işlem yapıp kaydediyordum.

cbr, cbz formatında tifler okunuyormuş. Böyleliklede baya yükselen inirme linkleri azalacak demektir.

50 mb oluyordu 300 mb arada deli bir rakam var , bana göre. 350 mb hem yüklemek sıkıntılı hemde yer sıkıntılı oluyor.

bundan sonraki paylaşımlarımda scan tailor=tif formatı olarak rarlayıp yükleyeceğim.