Kaptan Swing Hoz Comics! Özel Seri Sayı 077 -- 5.macera (Albay'ın Kızı)

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,398
66,707
Karagümrük
vadg6O.jpg

Türk işi Swing maceraları tamamlanmıştır.
İlgi ve alakanıza teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

sinan.dinler

Aktif Üye
21 Şub 2016
359
1,006
Emeğiniz ve gayretiniz için çok teşekkür ederim. Bu seride boşluk olan sayılar da devam edecek misisiniz? Saygılar.

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Emeğinize, elinize sağlık, teşekkür ederim...

71a Genç Swing (free) eksik görünüyor bende...

Ayrıca; 70d Karayip’in Köpekbalığı, 71b Betty'nin Kaçırılışı, 71c Yeşil Taş, 72b Kutsal Mağara, 72c Dartanyan'ın Torunu, 73b Beyaz Squaw, 73c Ontario'da Dehşet, 74a Maskeli Şeytan, 74b Kutsal Ayı, 75e Ontario Kaplanı ve 76a Cesurlar yani kısaca special serisinin 11 cildinin bazıları çift sayfa düzeninde...

Hacılı ayrı olarak kapaklarını special cilt kapağı olarak bu ciltleri vermiş aslında... Ben hatta onların sayfalarını yeniledim ve tek sayfa düzeni yaptım... Ama sizin yapmanız daha güzel...

Bir de 74c Garip Bir Görev adında kısa bir yazılı kısa bir bölüm var, maalesef o da çift sayfa...

Tekrar teşekkür eder diğer yeniliklerinizi beklerim... Allah razı olsun...

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,398
66,707
Karagümrük
Emeğinize, elinize sağlık, teşekkür ederim...

71a Genç Swing (free) eksik görünüyor bende...

Ayrıca; 70d Karayip’in Köpekbalığı, 71b Betty'nin Kaçırılışı, 71c Yeşil Taş, 72b Kutsal Mağara, 72c Dartanyan'ın Torunu, 73b Beyaz Squaw, 73c Ontario'da Dehşet, 74a Maskeli Şeytan, 74b Kutsal Ayı, 75e Ontario Kaplanı ve 76a Cesurlar yani kısaca special serisinin 11 cildinin bazıları çift sayfa düzeninde...

Hacılı ayrı olarak kapaklarını special cilt kapağı olarak bu ciltleri vermiş aslında... Ben hatta onların sayfalarını yeniledim ve tek sayfa düzeni yaptım... Ama sizin yapmanız daha güzel...

Bir de 74c Garip Bir Görev adında kısa bir yazılı kısa bir bölüm var, maalesef o da çift sayfa...

Tekrar teşekkür eder diğer yeniliklerinizi beklerim... Allah razı olsun...

71a "Mehmet Ali" tarafından tek sayfa olarak paylaşılmış olup diyarımızda mevcuttur.
"Special" serisinin tüm maceraları ise "Vefalı" tarafından tek sayfa olarak paylaşılmış olup bunlar da diyarımızda mevcuttur. Bu nedenle söz konusu kitapların yeniden paylaşılmasına gerek olmadığını düşünüyorum. Başka serilerdeki paylaşımlarda görüşmek üzere ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Elinize, gözünüze ve emeğinize sağlık üstadım sayende swing arşivimiz tamamlandı çoç çok teşekkür ederim.