Kaptan Swing Hoz Comics! Özel Seri Sayı 080 -- 1.macera (Puik'in Oyunu)

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,393
66,507
Karagümrük
e20q7edjq21ncic0n.jpg

Nice yıllara,ilklerin diyarı Çizgi Diyarı.
Nice yıllara,özgürce paylaşanların diyarı.
Nice yıllara,ilgisizlikten yok olmaya mahkum olup
"Like" vermezsen, mesaj yazmazsan kitapları indirip
okuyamazsın diyerek üyelerine bile eziyet edenlere inat,
karşılıksız paylaşmaya devam edenlerin diyarı.
Nice yıllara,dostun düşmanın örnek aldığı,
daima en fazla ilgiyi gören paylaşımların yapıldığı alanında
rakipsiz olan Çizgi Diyarı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sdckendim

Yeni Üye
30 Ağu 2012
70
193
ağzına sağlık. nisan yağmuru ,önce bedava deyip sonra şart koşanların arkasında başka düşünceler vardır.indimek okumak zaten beğenmek demek değilmidir. beğenmezsen burda ne işin var. çok yaşa cizği diyarı.

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
629
1,388
insanları önce beğenmeye , sonra 20 mesaj yazmaya zorlamanın mantığı nedir ? biri anlatsın. . ben anlamadım da . . daha öncede buna benzer çizgi roman forum siteleri vardı link açmak için, üyelerin sırat köprüsünden geçmeleri gerekiyordu. . Çizgi Diyarı bunların krallıklarına son vermişti, şimdi farklı bir format deniyorlar düşünce aynı sadece yol değişmiş :)

afu

Onursal Üye
1 Şub 2011
680
5,013
İstanbul
insanları önce beğenmeye , sonra 20 mesaj yazmaya zorlamanın mantığı nedir ? biri anlatsın. . ben anlamadım da . . daha öncede buna benzer çizgi roman forum siteleri vardı link açmak için, üyelerin sırat köprüsünden geçmeleri gerekiyordu. . Çizgi Diyarı bunların krallıklarına son vermişti, şimdi farklı bir format deniyorlar düşünce aynı sadece yol değişmiş :)

:Ğ:Ğ:Ğ
Bu yüzden beni geçenlerde siteden attılar.
"beğen" şartı, "şu kadar mesaj" şartı derken, mesajda sadece teşekkür yazmayı da kabul etmeyip, mesaj gönderim aralarına süre şartı da konulmuş.
Bunun amacı nedir dedim? çık git dediler.
Çok üzüldüm ama :d

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Kitap kadar güzel bir sunum,
sunum kadar güzel bir kitap...
Teşekkür ediyorum kardeşim;
selam ve saygılarla...

52308R.gif

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Çok teşekkür ederim üstadım.
Ellerinize gözlerinize sağlık.
Özgürlüğe doyum olmaz.
Kendimi çok rahat hissettiğim çok özgür bulduğum bir ortam.
Like verenin de vermeyenin de canı sağolsun.
Önemli olan insanların okuması sanatla uğraşması.
Zorlamalar kişisel olarak beni her zaman rahatsız etmiştir.
Kitap okumak için bile olsa ben şahsen doğru bulmuyorum.
Kendimi özgür hissetmem lazım.
Yoksa ne anlamı var bilmiyorum.
Çok emek veren dostlarımız var ama onlarında bizi anlayışla karşılayacaklarından eminim..
Paylaşmanın bedeli olmaz benim düşünceme göre.
Neyse konuyu tekrar ısıtmak istemiyorum.
Kusuruma bakmayın.
Kendinize iyi bakın.

muratti

Aktif Üye
6 Eki 2015
448
1,329
Yazılan mesajı da beğenmiyorlar, çeşitli gerekçelerle mesajları siliyorlar. Kural kuraldır ama amaç nedir üyelerine açıklarsın, aydınlatırsın, bu da yok. Bir süre sonra bir kaç kişi kendi arasında hem çalar hem oynar bu gidişle. Nasıl bir ortak psikolojidir anlamış değilim.

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,728
Kdz. Ereğli
HELAL OLSUN SİZE

Değerli Nisan Yağmuru...
Paylaşımınızdaki incelikten ötürü sizi kutlarım. O butona basmazsanız diye başlayan paylaşımları indirmiyorum, beğenmiyorum, okumuyorum. Bazı paylaşımcıları takip etmeyi bu yüzden bıraktım. Karşılığında bir şey beklediğin, okumaya gönlü olanı bir şeye zorladığın anda o şey, gönüllü paylaşım sıfatını da, eşit insanların karşılıklı selamlaşma havasını da yitiriyor.
Olimpos'tan fanilere nektar dağıtıyor tavrıyla paylaşım olmaz. Paylaşan ve okuyan arasına ben ve ötekiler diye duvar örmeye ne gerek var? Bu hibe programlarından yararlanmak isteyene diyeceğim yok. Saygı duyarım ama ben almayayım.
Tavrınızdan ötürü tekrar tebrik ediyorum, helal olsun size...

sdckendim

Yeni Üye
30 Ağu 2012
70
193
benide kovdular,bir kitap alıp okuyorsun,sonra ben bunu paylaşayımda imkanı olmayanlarda okusun diyorsun (benim gibi)bundan daha büyük mutluluk olurmu! hepimizin hayır duasını alıyorsunuz. teşekkürler.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,657
TAM 35
Sırf, yıllarca dostların yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturduğumuzu bizim severek okuduklarımızı okumalarına vesile olduğumuzu bilerek yaptık paylaşımlarımızı. Sevgili Haluk abimizin dediği gibi "Okusun be Mehmet Ali herkes okusun"Nur içinde yat.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,393
66,507
Karagümrük

Çok haklısın kardeşim. Çerden çöpten forumların içinde kirlenmeyin.
Sıcacık yuvamız "Çizgi Diyarı" hepimize kucak açıyor.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,393
66,507
Karagümrük

:Ğ:Ğ:Ğ
Bu yüzden beni geçenlerde siteden attılar.
"beğen" şartı, "şu kadar mesaj" şartı derken, mesajda sadece teşekkür yazmayı da kabul etmeyip, mesaj gönderim aralarına süre şartı da konulmuş.
Bunun amacı nedir dedim? çık git dediler.
Çok üzüldüm ama :d

Bazılarının kuyruk acıları büyüktür dostum. Sızılarını dindirmek için
ona buna posta koyup, çöplüklerinden kovup kendilerini tatmin
ederler zaman zaman. Hiç üzülmeyin, ilklerin diyarı "Çizgi Diyarı"
hepimizi kucaklayacak kadar büyüktür.

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,808
Değerli Nisan Yağmuru...
Paylaşımınızdaki incelikten ötürü sizi kutlarım. O butona basmazsanız diye başlayan paylaşımları indirmiyorum, beğenmiyorum, okumuyorum. Bazı paylaşımcıları takip etmeyi bu yüzden bıraktım. Karşılığında bir şey beklediğin, okumaya gönlü olanı bir şeye zorladığın anda o şey, gönüllü paylaşım sıfatını da, eşit insanların karşılıklı selamlaşma havasını da yitiriyor.
Olimpos'tan fanilere nektar dağıtıyor tavrıyla paylaşım olmaz. Paylaşan ve okuyan arasına ben ve ötekiler diye duvar örmeye ne gerek var? Bu hibe programlarından yararlanmak isteyene diyeceğim yok. Saygı duyarım ama ben almayayım.
Tavrınızdan ötürü tekrar tebrik ediyorum, helal olsun size...
Ben de sizi altına imzamı atacağım bu yaklaşımınızdan dolayı tebrik ediyorum.
Teşekkürler.