Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 12 - Vatan Haini

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Değerli dostlarım,

anladım ki insanın süper kahraman olup uçamaması kötü bir şey. K. amerika uçamayınca, başı sıkıştığında kankası Falkon onu koltuklayıp ortamdan götürüyor ama bence karizması çiziliyor. Koltuk altlarından tutulup, uçurtulan süüüüper kahraman, "tsık" olmamış!

Çizgiromanı okuyup bitirince kapatmayın, son sayfalara da bir göz atın. Dönemim Kaptan Amerika çizgi yarışması üçüncüsü, şahsen tanımasam da Türkiye'de çizgiromanın gelişimi ve varlığını sürdürmesi için bir şeyler yapmaya çalışmış cengaverlerden birisi. Ne demişler ağaç yaşken eğilir.

Sevgi & Saygı

kamerika01.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Aslında benim en gıcık olduğum birliktelik,
hatta bir ara ciddi ciddi
niyeti bozup bu ikili ne iş yapar, anlamaya çalıştım..
Benim zavallı beynim kavrayamadı..
Bütün suç bildiğiniz gibi şerifengin'indir.
Sağol dostum..

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Savok istediği kadar Kaptana sataşsın ama bana bişi diyemez!
Şimdi bu kitaptaki çizimler bana göre gelmiş geçmiş en kötü çizimlerdir!
Bu kadar ruhsuz surat mı çizilir?
Bu kadar karmaşa içerisinde mi ortam çizilir?
Hikayesi ele gelir gibi olsada ne yazık ki bu kadar mı kötü baskı kalitesi olur?
Oluyormuş sonrada Savok beğenmiyormuş! Peeeeehhhh :D

12 Şub 2010
15,006
543,642
Yani ben öyle aman aman amerika düşmanı sayılmam ama oldum olası Kaptan Amerika adına ısınamadığımdan okuduğum bildiğim bir değildir, hele Falkonu hiç bilmem tanımam, o nedenle beraberlikleri hakkında bir fikir yürütemem

Yine de şöyle bir bakınca, hep düşündüğüm gibi Alfa yayınlarının bu kitapları taranıp ekranda büyük karelerde okununca o kadar da kötü değiller

Konuları da öyle uyduruk olmayıp anlamlı senaryoları var ilk bakışta belli oluyor

Zaten ben pek okumamış olsam da sevenlerine baktığımda nitelik itibariyle boş kişiler olmayıp özelliği olan kişiler, demek ki eksiklik bende

Ama ne yapayım, zorla da sevemem ki

Fumetti dediklerinden varsa okuma önceliğini onlara veriyorum, bu süperlere bir türlü sıra gelmiyor:)

Sevgili gulyabani yine ilginç bir şekilde ve Alfa Yayınlarında sık rastladığımız bir şekilde günümüzün bir ünlüsünü hayat hikayesini anlatırken suç üstü etmiş:)

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Ne güzel paylaşımki sayın profesör abimiz bu teferuatlı yazıyı yazmış,ellerinize sağlık.