Kaptan Amerika Ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 17 - Kaptan Amerika'nın Serüvenleri

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,047
Sarıyer
Değerli dostlarım;

Bir çok değerli paylaşımın yapıldığı günde paylaşım yapmak zor ama bunu dün paylaşacaktım, beklenmeyen bir durum nedeni ile yapamadım, daha fazla beklemesini de istemedim.

Buscema'nın K. Amerika çizdiğini bilmiyordum bu sayıyı tararken öğrendim ve öğrenmenin yaşı yok veciz sözü bir kere daha doğrulanmış oldu. Listede bu seri 16 sayı olarak bulunuyor orjinal sayı olarak 219 muş, listeyi biraz uzatacağız, belki birazdan da fazla...

Sevgi & Saygı

ka1701.jpg

Son düzenleme:

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,054
Teşekkürler...geçen gün kuzenim almıştı KA ve Falcon'dan...görünüşü çok hoş bir çizgi romandı.Tabii siyah beyaz olarak. :)

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Gözümden kaçmış değil:)
İndirdim ama okumaya ve cevap yazmaya bile fırsat bulamadım işlerden ne yazıkki:(
Yine emek yine mükemmel tarama ve dediğim gibi kitabından daha net bir okuma sağlayan olay.
Evet elimizde okumanın zevki başkada olsa daha detaylı görsellik iyi oluyor..
TEŞEKKÜRLER EDERİM ABİCİM:)

12 Şub 2010
15,006
543,719
Buscema çizmez olur mu hiç?
Çizdi çizdi:)
O çizdi bizde senin sayende okuyacağız:)
Teşekkürler ederim.

şerifamcamın bu sözü bana manidar geldi

çakma buscema'lık:) yapmışsa vallahi şaşırmayacağım

kaptan amerika'yı teftiş edelim:), bakalım

"birazdan fazla " KA lar için peşinen teşekkürler, saygılar

tombraks1978

Aktif Üye
1 Tem 2009
399
2,466
ANKARA
Teşekkürler Üstad ellerine sağlık birbirinden değerli tüm Kaptan America ciltleri için vakti zamanında okuyup şimdi fazla hatırlamadığım bu eşsiz maceraları tekrar okuyabileceğim sayenizde...

abstergo78

Yeni Üye
26 Nis 2013
26
7
beni üzen 20.sayıdan sonra bir daha yayınlanmadı,hikayenin devamında neler olduğunu hiç bir zaman öğrenemedim...yabancı kaynaklara baktım fakat ingilizce olduğu için anlamadım...emeğiniz için teşekkürler.